Využite inovatívnu silu a odborné znalosti spoločnosti ADLER v oblasti priemyselných povrchových úprav pre výrobcov v sektore nábytku, okien a dverí!

Nové technológie a procesy si našli cestu do priemyslu farieb a lakov, čím spôsobili prevrat v priemyselnej sériovej výrobe. Okrem neustáleho vývoja vysokokvalitných produktov sa spoločnosť ADLER intenzívne zaoberá aj najnovšími priemyselnými aplikačnými technológiami a ich ďalším vývojom.

ADLER - váš partner pre priemyselné povrchové úpravy

Nové technológie a procesy ako excimer, digitálna tlač, digitálne embosovanie a Calander Coating Inert si našli cestu predovšetkým do priemyselného odvetvia výroby nábytku a lakovania okien.

S týmito inovatívnymi technológiami môžete vytvárať povrchy z dreva, skla, plastu alebo dokonca melamínu s viditeľným a hmatateľným rozdielom. Rozhodujúcim pre tieto špeciálne procesy je správny lak, ktorý môže viesť k dokonalému finálnemu produktu len v prípade, ak je zosúladený s povrchom a lakovacím zariadením.

Radi vám poradíme aj pri zosúladení vašich priemyselných systémov povrchovej úpravy. Máme správny lak pre každý systém a spôsob aplikácie. Kontaktujte nás!

Zistite viac o vizionárskych technológiách priemyselného lakovania!

Priestor pre inovácie

ADLER – váš partner pre priemyselnú povrchovú úpravu

© adler-lacke.com