Zákazníci B2C: Online registrácia pre domácich majstrov NIE JE možná!

Tu môžete nájsť nášho obchodného partnera vo Vašej blízkosti. Prípadne nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára alebo e-mailom, či telefonicky (Adler kontakty nájdete tu).

Zákazníci B2B: registrácia partnerských služieb ADLER

1. Vyplňte formulár:
Vyplňte formulár „Registrácia nového zákazníka“. Pre rýchle spracovanie uveďte čo najpresnejšie údaje. Aktivácia pre živnostníkov, podnikateľov a obchodných partnerov spoločnosti ADLER je možná iba so správnym IČO alebo DIČ. 

2. Aktivácia:
Vaše údaje skontrolujeme a budeme Vás kontaktovať. O aktivácii budete zvyčajne informovaní v nasledujúcich pracovných dňoch. S Vašimi prístupovými údajmi môžete teraz využívať partnerskú službu ADLER. Všetky dôležité kontakty a kontaktné osoby Vám budú zaslané e-mailom.

Vitajte vo farebnom svete spoločnosti ADLER!

Kontaktná osoba:

Zaregistrovať sa ako nový zákazník

Ak ste architektom, živnostníkom alebo spoločnosťou zaoberajúcou sa povrchovou úpravou dreva a potrebujete prístup k špeciálnym informáciám, ako sú karty bezpečnostných údajov, potom sa do partnerských služieb spoločnosti ADLER môžete zaregistrovať cez nasledovný formulár. 

Dôležitá informácia:
Vyplnením registračného formulára Vaše údaje poskytujete iba na registráciu za účelom vytvorenia užívateľského účtu na webovej stránke www.adler.sk.
Vaše údaje automaticky neevidujeme pre prípad objednávok. V prípade, že chcete tovar objednať je potrebné kontaktovať obchodného zástupcu pre Váš región (kontakty nájdete tu), prípadne Vaše objednávky smerovať priamo na objednávkové oddelenie e-mailom na adresu objednavky@adler.sk.  
 

Osobné údaje (hlavný užívateľ)

Informácie o firme

Adresa firmy

* povinné pole

© adler-lacke.com