V značke ADLER prúdi naša krv.

ADLER je tradičný tirolský rodinný podnik. Preto pre nás platia len tie pravidlá, ktoré sme si sami stanovili. Dôraz na inovácie, povedomie o kvalite, služby a udržateľnosť sú základnými prvkami nášho úspechu. Ponúkame našim zákazníkom perfektné poradenstvo, prémiový servis a spoľahlivú kvalitu výrobkov - deň za dňom.

S pobočkami a predajnými partnermi po celej Európe je spoločnosť ADLER pevne ukotvená na európskom trhu. Produkujeme, vyrábame, skúmame a vyvíjame v sídle firmy v meste Schwaz v Tirolsku - a to od roku 1934. Tu, v srdci Európy, sme blízko k našim zákazníkom a garantujeme rýchly a efektívny servis.

Spoločnosť ADLER, oddaná duchu zakladateľa spoločnosti Johanna Berghofera, je dodnes rodinným podnikom. Spoločnosť vedie od roku 1999 už tretia generácia - pani Andrea Berghoferová, dcéra dlhoročného riaditeľa Ing. Günthera Berghofera.

Andrea Berghofer - Generálna riaditeľka od júla 2001

Andrea Berghoferová o spoločnosti Adler

"Pokiaľ mi pamäť siaha, točí sa u mňa všetko okolo spoločnosti ADLER - a tak je to správne. Zamestnanci, zákazníci, dodávatelia - sme jedna veľká rodina!" Andrea Berghoferová je vnučkou zakladateľa firmy Johanna Berghofera. Od roku 1999 je riaditeľkou spoločnosti ADLER.

© adler-lacke.com