ADLER je tradičná tirolská rodinná spoločnosť. Preto pre nás platia predovšetkým ciele, ktoré sme si sami stanovili. Inovatívny prístup, vysoká kvalita, perfektné služby a udržateľnosť sú stavebnými kameňmi nášho úspechu. Našim zákazníkom poskytujeme profesionálne odborné poradenstvo, skvelý zákaznícky servis a kvalitné produkty, na ktoré sa môžu spoľahnúť.

Celkový počet zamestnancov

730

Zamestnanci vo vývojovej a aplikačnej technológii

120

Učňov v zaškolení

17

Celkový ročný obrat (vrátane distribučných centier)

165 mil. EUR

Export tvorí

71 %

Ročná produkcia

21 000 ton

Podiel výrobkov na báze vody

65 %

Exportné krajiny

Nemecko, Taliansko, Švajčiarsko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Holandsko, Škandinávia, Francúzsko, Španielsko, Veľká Británia, Ukrajina, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Grécko, Izrael a mnohé ďalšie.

V rámci projektu „Továreň budúcnosti“ pokračujú stavebné práce v našom výrobnom závode v rakúskom meste Schwaz, kde je sídlo materskej spoločnosti ADLER a jediné výrobné miesto produktov ADLER. V prvej fáze prestavby bude vybudovaná moderná hala pre logistiku surovín s plne automatizovaným výškovým skladom a predskladňovacou halou, ktorá zaháji prevádzku už v roku 2025.

Po otvorení nových moderných pobočiek a servisno-logistických centier v Troubsku pri Brne (CZ) a Gießen (D) vyrastú ďalšie nové logistické centrá aj vo Viedni (A) a Herforde (D). ADLER tak naďalej investuje do priblíženia sa a zaistenia rýchleho a kompetentného lokálneho servisu svojim zákazníkom.

Hlavným cieľom spoločnosti ADLER je byť aj naďalej jednotkou v oblasti povrchových úprav v Európe. Základom tohto úspechu je tím kompetentných a motivovaných zamestnancov. Aj naša iniciatíva v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ďalšie vzdelávanie zamestnancov prispievajú k tomu, že ADLER je „najlepším miestom pre prácu“.

© adler-lacke.com