... a pyšní na to, aké uplatnenie nachádzajú naše produkty vďaka kreativite, snahe o dosiahnutie dokonalosti a inováciám. Tu je výber našich referencií:

Recept na ekonomický úspech spoločnosti ADLER je oddávna založený na princípe partnerstva. Pevné a dlhodobo rozvíjané vzťahy s našimi špecializovanými predajcami a so zákazníkmi z remeselnej a priemyselnej sféry umožnili nám i našim zákazníkom dosiahnuť tvalý rast.

Každý segment má pritom veľmi špecifické požiadavky. Ale jedno však platí pre všetkých: sme čo najbližšie k našim zákazníkom. Túto zásadu chápeme geograficky i obsahovo. Nikto totiž nepozná prácu a potreby zákazníkov lepšie ako naši zamestnanci. Preto je spoločnosť ADLER zákazníkmi vnímaná ako partner ponúkajúci celistvé riešenia problémov a nie iba ako dodávateľ produktov a poskytovateľ služieb.

„Používame laky od spoločnosti ADLER, pretože ADLER nám dodáva vysoko kvalitné výrobky, prináša inovácie a spĺňa naše želania. Zákazník od nás očakáva to isté: okná s jednoduchou starostlivosťou a možnosť vybrať si dizajn v akomkoľvek farebnom odtieni.“

© adler-lacke.com