S touto filozofiou sa spoločnosť ADLER stala kompetentným lídrom v ochrane dreva a náterov na drevo. Kto vkladá do práce svoje srdce, nerobí veci polovičato. Preto sme si stanovili tie najvyššie štandardy: vo výskume a výrobe, v odbornom poradenstve a dokonalom servise.

Z toho tiež ťažia naši dlhoroční zákazníci. Preto sme obzvlášť hrdí na jednu vec: žiadna spoločnosť nie je v Rakúsku doporučovaná dodávateľmi, partnermi alebo zákazníkmi častejšie ako ADLER!

Inovácia a výskum pre nás hrajú zásadnú úlohu: 10 % nášho obratu sa každoročne investuje do vývoja nových a vylepšených produktov a inovatívnych technológií. Viac ako dve tretiny z približne 10 000 položiek sú vyrobené na báze vody. Týmto spôsobom zabraňujeme používaniu rozpúšťadiel a významne prispievame k ochrane životného prostredia a klímy.

S FARBOU V KRVI

Náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh vyrábame výhradne v našom sídle v meste Schwaz v Tirolsku (Rakúsko). Okrem toho podporujeme maliarov a domácich majstrov s kompletnou ponukou farieb a lakov. Prostredníctvom obchodných spoločností a obchodných partnerov i predajcov s farbami ADLER Farbenmeister dodávame tovar zákazníkom po celej Európe, ale aj v iných krajinách sveta.

© adler-lacke.com