Nové logistické centrum pre ADLER Česko a ADLER Slovensko

Po 15 rokoch úspešného rastu bolo pôvodné sídlo a sklad českej pobočky spoločnosti ADLER už príliš malé. Preto na okraji Brna vznikla nová, moderne vybavená základňa pre ADLER Česko, ktorá zároveň slúži ako nový centrálny sklad pre český a slovenský trh. Nové sídlo spoločnosti ADLER Česko a zároveň centrálny sklad pre ADLER Česko a Slovensko bolo nedávno slávnostne otvorené dňom otvorených dverí pre zákazníkov a slávnostným galavečerom.
5. 7. 2023

Nová základňa v Troubsku, na predmestí Brna, ponúka najlepšie podmienky na poskytovanie optimálnej podpory zákazníkom: vo veľkom sklade je pripravených množstvo štandardných výrobkov zo sortimentu ADLER, ktoré je možné rýchlo dodať zákazníkom na celom českom a slovenskom trhu. V oddelení koloristiky sa pripravujú špeciálne farby, ktoré je možné ihneď tónovať, a k dispozícii sú aj moderné lakovacie zariadenia na vytvorenie vzorových povrchov. A nové sídlo spoločnosti ADLER ponúka aj dostatok priestoru na obľúbené školenia a semináre pre zákazníkov. Ale nielen zákazníci ADLER, ale aj zamestnanci majú dôvod na radosť: na novom pracovisku sa už dokonale usadili a tešia sa v budúcnosti na ešte užšiu spoluprácu, pretože okrem tímu ADLER Česko sa na novej základni často vyskytujú aj zamestnanci ADLER Slovensko – veď z Brna to nie je ďaleko do Prievidze na Slovensku, kde ADLER Slovensko aj naďalej prevádzkuje svoju vlastnú základňu.

Pestrý program

Na júnovom dni otvorených dverí, ktorým bola nová centrála pre obe krajiny slávnostne otvorená, sa o tom mohli presvedčiť mnohí návštevníci. Počas prehliadky budovy so sprievodcom boli vo všetkých miestnostiach k dispozícii zamestnanci spoločnosti ADLER, ktorí návštevníkom odpovedali na ich početné otázky. Robert Vrátníček priblížil prácu koloristu od výroby farebných vzoriek až po finálnu digitálnu kontrolu farebného odtieňa. V lakovacej kabíne boli vzorové povrchy z bukového a jaseňového dreva najprv zafarbené lazúrou Arova Flex a následne prelakované vodouriediteľným lakom Bluefin Unistar. Marketingový manažér Christian Laucher, ktorý pricestoval zo Schwazu, predstavil rozmanitú ponuku vzorkovníkov, ktorými spoločnosť ADLER podporuje svojich zákazníkov, a samotná konateľka Andrea Berghoferová porozprávala o histórii rodinného podniku ADLER, ktorý vedie už v tretej generácii. Tím ADLER Česko sa o svojich hostí dobre postaral aj mimo prehliadok: mohli sa posilniť tirolskými špecialitami v bufete, vypočuť si tradičné tóny harmoniky a pri troche šťastia dokonca mohli získať hlavnú cenu vo veľkej tombole spoločnosti ADLER. Vrcholom podujatia bolo požehnanie budovy kňazom Opatřilom a oficiálne otvorenie Andreou Berghoferovou (konateľkou spoločnosti ADLER), Janom Bauchnerom (konateľkom pre ADLER Česko a ADLER Slovensko) a Berndom Pichlerom (generálnym riaditeľom pre predaj a marketing ADLER), ktorí symbolicky prestrihli žltú stuhu ADLER.

Vďaka zákazníkom a zamestnancom

Ale táto oslava ADLER ani zďaleka neskončila. Po šťastnom závere popoludnia pozval ADLER zamestnancov a dlhoročných zákazníkov na slávnostný banket. „Týmto galavečerom sa chceme poďakovať našim verným zákazníkom za dôveru v naše produkty a naše služby na jednej strane a našim zamestnancom na strane druhej – veď práve oni stoja za úspechom firmy ADLER,“ zdôraznila Andrea Berghoferová, ktorá ocenila štyroch zamestnancov ADLER za desaťročné pôsobenie v spoločnosti: konateľa Jana Bauchnera, Roberta Vrátníčka (kolorista ADLER Česko), Tomáša Doležala (vedúceho logistiky ADLER Česko a Slovensko) a Ondreja Šima (kolorista ADLER Slovensko). Na záver dlhého a pestrého dňa sa Jan Bauchner poďakoval aj svojmu tímu, ktorý toto podujatie pripravil s veľkým nasadením a vášňou: „Naši návštevníci boli ohromení našimi modernými zariadeniami a nadšení priateľskou atmosférou, v ktorej sme ich privítali. Veľmi si vážime, že s nami tento významný deň strávilo toľko zákazníkov a tešíme sa na budúcu pestrú spoluprácu v našej novej centrále!“

© adler-lacke.com