Využite skúsenosti spoločnosti ADLER! Či už ide o VACUMAT ©, polievací stroj, striekací robot alebo navaľovacie zariadenie, bez ohľadu na to, aký spôsob aplikácie si vyberiete, poradíme vám s výberom produktu pre vaše zariadenie!

Priemyselná povrchová úprava je vysoko technická oblasť. Pre vás, ako výrobcu, je podstatný koncový bezchybný produkt - pri ňom to všetko začína i končí. Výber správneho priemyselného náteru je iba jednou časťou viacstupňového procesu. Pri výbere vhodného náterového systému je potrebné zohľadniť množstvo technických a procesných premenných. V aplikačnom zariadení je potrebné použiť produkty zladené s typom zariadenia a povrchovou úpravou tak, aby sa čo najlepšie naplnili špecifikácie zákazníka a požiadavky na konečný výkon. Kombinácia zariadenia a povrchovej úpravy tak vytvára dokonalý finálny produkt.

Poskytujeme prehľad našich odborných znalostí v oblasti priemyselného nanášania lakov na báze vody a rozpúšťadiel, olejov a moridiel. Využite naše know-how pre plánovanie zariadenia pre priemyselné lakovanie vo vašom podniku!

© adler-lacke.com