Využite skúsenosti spoločnosti ADLER! Či už ide o VACUMAT ©, polievací stroj, striekací robot alebo navaľovacie zariadenie, bez ohľadu na to, aký spôsob aplikácie si vyberiete, poradíme vám s výberom produktu pre vaše zariadenie!

Priemyselná povrchová úprava je vysoko technická oblasť. Pre vás, ako výrobcu, je podstatný koncový bezchybný produkt - pri ňom to všetko začína i končí. Výber správneho priemyselného náteru je iba jednou časťou viacstupňového procesu. Pri výbere vhodného náterového systému je potrebné zohľadniť množstvo technických a procesných premenných. V aplikačnom zariadení je potrebné použiť produkty zladené s typom zariadenia a povrchovou úpravou tak, aby sa čo najlepšie naplnili špecifikácie zákazníka a požiadavky na konečný výkon. Kombinácia zariadenia a povrchovej úpravy tak vytvára dokonalý finálny produkt.

Pre aké lakovacie systémy ponúkame laky?
V pestrej škále produktov od spoločnosti ADLER nájdete široký sortiment lakov pre rôzne lakovacie systémy a maliarske techniky. Objavte naše laky na vodnej báze pre Vacumat a lakovací robot, UV laky pre polievací alebo navaľovací stroj alebo moridlá pre striekací automat alebo navaľovací stroj. Máme správnu lak do každej lakovne. Radi vám poradíme osobne!

Poskytujeme prehľad našich odborných znalostí v oblasti priemyselného nanášania lakov na báze vody a rozpúšťadiel, olejov a moridiel. Využite naše know-how pre plánovanie zariadenia pre priemyselné lakovanie vo vašom podniku!

© adler-lacke.com