Máte stolárstvo a potrebujete občas striekať len dvere alebo okná? Nemáte vo svojej spoločnosti priestor pre veľký systém a napriek tomu chcete splniť širokú škálu požiadaviek zákazníkov jednotlivo a časovo úsporným spôsobom? Ste maliarom a chcete efektívne striekať veľké plochy, napríklad fasády? Potom je pre vás pravdepodobne ideálnym zariadením ručné striekacie zariadenie.

Uspokojte požiadavky zákazníkov na lakovaný povrch rýchlo a flexibilne
Skutočne jedinečné unikáty s dokonalým povrchom vznikajú v stolárskej dielni. A s individuálne navrhnutým povrchom výrobku dosiahnete u zákazníkov najväčší úspech. Striekacia kabína je ideálna pre uspokojenie meniacich sa požiadaviek zákazníkov a zušľachtenie povrchov. Dokonca aj väčšie množstvo obrobkov možno rýchlo povrchovo upraviť ručným striekaním. Produktová línia ADLER ponúka tesárom širokú škálu lakov a olejov pre širokú škálu aplikácií v striekacej kvalite.

Nastriekajte disperznú farbu, farbu na steny i fasády
Rýchla profesionálna kvalita: maliari vďaka striekaciemu zariadenia dajú novým budovám, veľkým projektom alebo rekonštrukciám nový náter v jednom okamihu. Rad ADLER zahŕňa silikónové, minerálne a disperzné farby určené na striekanie.

Odvetvie Oblasť použitia Systém povrchovej úpravy
Maliari, stolári, nábytkári, výrobcovia dverí a spracovatelia dreva atď.

Ideálne pre priemyselné použitie:
Interiérové dvere, vchodové dvere, okná, záhradný/terasový nábytok, pivné stoly, záhradné výrobky z dreva (záhradné domčeky, priečky atď.), terasové dielce, stoličky, kuchynské dvierka, interiérový nábytok (vrátane stolov, lavíc, kúpeľňového nábytku), nábytok do spální, schody, prvky pre lišty (soklové lišty, rámy na obrazy atď.), drevené obklady (interiérové panely atď.), rakvy, fasády (hobľované tovar, profilované dosky), fasády (panely), sklo, laminované drevené prvky / laminované drevo, ploty, debniace panely a lešenia

Vodouriediteľné laky
1K/2K laky
Rozpúšťadlové laky
UV tvrdené laky
Kombinácia lakov

Interiérové a fasádne farby

Oleje

 

Oblasti použitia

Systém striekania farieb je vhodný pre najrôznejšie lakovacie práce:

  • pre maliarov: fasádna farba AVIVA Tirosilc-Color môže byť rýchlo a jednoducho nanesená pomocou striekacieho prístoja. Nosné staré nátery vnútri aj vonku nastriekajte Aqua-Nova PRO Spray M!
  • pre výrobcov okien: plastové okná nalakujte bez mihnutia oka ADLER Polycolor 2K SQ!
  • pre stolárov: Legnopur je vhodný na striekanie všetkých druhov zariadení pri výrobe nábytku

Výhody priemyselného nanášania pomocou striekacieho prístroja

  • šetrí čas a je efektívne
  • rovnomerné nanášanie farieb a lakov
  • nie je potrebný žiadny predchádzajúci náter
  • možno tiež nastriekať rohy, hrany alebo tesnenia okien
  • žiadne stopy od štetca alebo valčeka
  • vyššia kryvosť

Ak sú laky a oleje nastriekané v lakovacom boxe, mali by ste sa uistiť, že je zabezpečené správne vetranie, nezabudnite v pravidelných intervaloch vymieňať filtre a používať správny ochranný odev. Tieto a ďalšie praktické tipy pre striekacie kabínu nájdete tu!

© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER

ADLER - správny lak pre váš systém striekania farieb

Či už ide o farby na nábytok, farby na steny, farebné laky alebo farebné laky na plastové okná - nastriekame (takmer) akýkoľvek lak! Chceli by ste vedieť, ktorá farba vyhovuje vášmu streikaciemu zariadeniu a vášmu projektu? Radi pomôžeme!

Striekacie zariadenia, ktoré môžete u nás zakúpiť:

© adler-lacke.com