Chcete rýchlo a efektívne natierať hladké povrchy, ako sú dvere alebo parkety? Potom je pre vás lakovanie pomocou polievacieho stroja pravdepodobne tou správnou metódou aplikácie.

Polievacie stroje sa používajú sa hlavne na lakovaniu dielcov vo výrobe dverí, kuchýň alebo interiérov a tiež na lakovanie parketových podláh:

Odvetvie Oblasť použitia Systém povrchovej úpravy
Výroba nábytku, kuchýň,
interiérové zariadenie, výroba panelov, atď.

Ideálne pre priemyselnú povrchovú úpravu:
interiérových dverí, parkiet, panelov

Vhodné tiež pre:
Pivné stoly, kuchynské dvierka, nábytok do obývacej izby (vrátane stolov, lavíc, kúpeľňového nábytku), postele, schody, drevené obklady (vnútorné obloženie atď.), Fasády (panely)

Rozpúšťadlový systém
100 % UV laky
Vodouriediteľné UV laky

 

Výhody polievacieho stroja

  • efektívne a rýchle lakovanie s rýchlosťou posuvu 20 - 70 metrov/min.
  • rovnomerné nanášanie bez straty materiálu

Polievací stroj

Táto nákladovo efektívna aplikačná technológia umožňuje efektívne a rovnomerné nanášanie bez straty materiálu a je možné ju ľahko kombinovať s inovatívnymi technológiami, ako je napríklad excimer. Vhodná na povrchovú úpravu interiérových dverí, nábytkových dielov a parkiet.

ADLER pre vás testuje ideálne procesy

Pokiaľ ide o optimalizáciu procesov a hľadanie vhodných riešení, skúsení zamestnanci spoločnosti ADLER sú vám k dispozícii! S naším interným polievacím strojom testujeme širokú škálu praktických aplikácií v laboratórnych podmienkach a môžeme vám tak poskytnúť najlepšiu možnú podporu pri výrobe vašich produktov. Kontaktujte nás ihneď!

Priemyselní partneri

© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER

© adler-lacke.com