Stroje na natieranie často používajú remeselnícke podniky ako sú stolárstva, tesári alebo drevospracujúci priemysel na natieranie profilových dosiek na fasády, lišty alebo strešné podhľady. Stroje na natieranie sú k dispozícii v rôznych prevedeniach; čiastočne aj s automatickým podávaním.

Niektoré z nich prichádzajú na výrobnej linke v kombinácii s inými systémami, ako napr. s brúskami alebo sušením. V porovnaní s ručným lakovaním šetrí stroj na nánášanie veľa času - projekty, ktorých dokončenie by vám trvalo niekoľko dní, sú teraz hotové za pár hodín. Automatický posuv v kombinácii s niekoľkými rotujúcimi kefami zaisťuje rovnomerný výsledok nanášania. Prebytočná farba sa zhromažďuje a vracia do nádoby s farbou cez filter, čím sa vytvára uzavretý cyklus s malými stratami materiálu.

Odvetvie Oblasť použitia Systém povrchovej úpravy

tesári
stolári
drevostavby

Ideálne pre priemyselnú povrchovú úpravu:
profilových dosiek a drevených konštrukčných prvkov

Vodouriediteľné laky
Oleje na drevo
Impregnácie

 

Výhody aplikačnej metódy strojom na natieranie:

  • šetrí čas a je efektívna
  • bez prestrekov
  • vysoká účinnosť nanášania laku
  • možný nános v viacerých strán
  • možná rýchla zmena farby
  • nízke investičné náklady

Stroj na natieranie

Táto aplikačná technológia sa ľahko používa a zaručuje rovnomernejšiu, rýchlejšiu a efektívnejšiu aplikáciu. Možno ho použiť aj s malým množstvom materiálu na povrchovú úpravu a zabráni sa strate materiálu. Stroj na natieranie je mnohostranne použiteľný na povrchovú úpravu dosiek, profilových hranolov alebo nosníkov.

ADLER - kompetentný výrobca farieb pre stroje na natieranie

Spoločne so svojimi priemyselnými partnermi spoločnosť ADLER prispôsobuje stroj na natieranie dosiek úplne vašim potrebám. Požiadajte našich špecialistov o ďalšie informácie, naši špecialisti vás budú v čo najkratšom čase kontaktovať.

Priemyselní partneri

© adler-lacke.com