Renovácia & sanácia

Neviditeľná oprava farby stien

Kto to nepozná: nové bývanie, čerstvo natreté trendovým, obľúbeným farebným odtieňom od ADLERu...

Kto to nepozná: nové bývanie, čerstvo natreté trendovým, obľúbeným farebným odtieňom od ADLERu. A po všetkej tej námahe si chce jednoducho sadnúť na gauč a užívať si tú nádheru - a čo sa musí objaviť? Fľaky! Nezáleží, či od špinavých rúk alebo papúč, s tým je potrebné niečo urobiť.

Aby ste nemuseli hneď natierať celú stenu, máme domáci tip od profesionála Reiharda Spinna-špecialistu firmy ADLER pre aplikačnú techniku, s ktorým škodu zminimalizujete ako sa len dá:

Detsky jednoduché: bodkovanie namiesto natierania

Obvykle sú opravované miesta relatívne rýchlo viditeľné. To záleží od zmeny v štruktúre steny. Ak je farba nanášaná valčekovaním a následne sú opravy vykonané štetcom, tento rôzny spôsob nánosu spôsobí aj rôznu intenzitu sfarbenia. Preto je opravené miesto vždy rýchlo nápadné.

Aby sa tomu predišlo, bodkujte farbu na opravované miesta najlepšie štetcom. To zabráni zmenám v štruktúre steny a opravené miesta nevystupujú. Okrem toho je to tak jednoduché, že techniku ihneď pochopí aj dieťa. Je to o to lepšie, lebo potom si vaši malí lapaji môžu svoje značky sami opraviť.

© adler-lacke.com