Digitálne drevené textúry pre vizualizácie 

Vizualizácie projektov sú neoddeliteľnou súčasťou plánovacích procesov v architektúre a stavebníctve.

Využite našu ponuku realistických textúr na vizualizáciu drevených fasád alebo vnútorného dreveného obloženia. Tu nájdete výber digitálnych textúr dreva ošetreného lazúrami ADLER z produktových radov do exteriéru Lignovit Platin, Pullex Silverwood alebo Lignovit Terra. Na vizualizáciu drevených interiérov využite textúry najobľúbenejších odtieňov lazúry Lignovit Interior UV 100. Textúry môžete ľahko importovať do svojich renderovacích programov a realisticky si tak vizuálne predstaviť drevené fasády alebo interiéry ešte pred zahájením výstavby.

Máte ďalšie otázky týkajúce sa tejto témy alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám, radi Vám poradíme!

Farebné odtiene z ADLER vzorkovníkov

Spoločnosť ADLER ponúka širokú paletu produktov do interiéru aj exteriéru. Najžiadanejšie farebné odtiene najpoužívanejších produktov sme spracovali do vejárových vzorkovníkov, ktoré sú fyzicky dostupné k nahliadnutiu v našej centrále v Prievidzi, u našich obchodno-technických poradcov či u našich autorizovaných predajcov.

Aby tieto farebné odtiene boli ešte dostupnejšie, sú teraz pre Vás k dispozícii v elektronickej forme. Nájdete tu farebné odtiene zo vzorkovníkov Pullex, Lignovit, moridiel či oknárskych produktov alebo aj odtiene zo vzorkovníka Stylewood. Farebné odtiene z daných vzorkovníkov si môžete stiahnuť TU.

© adler-lacke.com