Farebné odtiene z ADLER vzorkovníkov

Spoločnosť ADLER ponúka širokú paletu produktov do interiéru aj exteriéru. Najžiadanejšie farebné odtiene najpoužívanejších produktov sme spracovali do vejárových vzorkovníkov, ktoré sú fyzicky dostupné k nahliadnutiu v našej centrále v Prievidzi, u našich obchodno-technických poradcov či u našich autorizovaných predajcov.

Aby tieto farebné odtiene boli ešte dostupnejšie, sú teraz pre Vás k dispozícii v elektronickej forme. Nájdete tu farebné odtiene zo vzorkovníkov Pullex, Lignovit, moridiel či oknárskych produktov alebo aj odtiene zo vzorkovníka Stylewood. Farebné odtiene z daných vzorkovníkov si môžete stiahnuť nižšie.

Farebné vzorky v elektronickej forme sú vhodné na umiestnenie na Vašich webových stránkach. Využite tento užitočný nástroj, aby ste Vy či Vaši zákazníci mali lepšiu predstavu o farebných odtieňoch produktov ADLER vhodných na povrchovú úpravu dreva v interiéri a exteriéri!

Máte nejaké otázky? Napíšte nám, radi Vám poradíme!


Stiahnite si štandardné odtiene produktov Pullex Plus Lasur, Pullex Top-Lasur alebo Pullex Top-Mattlasur, ktoré nájdete vo vzorkovníku Pullex Lasuren.

Štýlové metalické odtiene produktov Pullex Platin a Pullex Silverwood Vám ukáže vzorkovník Pullex Design

Pullex 3in1-Lasur je univerzálna matná lazúra - jej odtiene sú prezentované vo vzorkovníku s rovnomenným názvom.

Vzorkovník Pullex Renovierung Vám ponúka možnosť vidieť renovovaný povrch dreva natretý renovačným základom Pullex Renovier-Grund, na ktorý sa nanáša ako vrchná vrstva lazúra Pullex Top-Lasur/Pullex Top-Mattlasur alebo krycia lazúra Pullex Color.

A nakoniec vzorkovník Pullex Bodenöl Vám ukáže rozmanité možnosti tónovania drevených terasových dosiek.

 


Vo vzorkovníku Lignovit Spirit nájdete štandardné odtiene odtiene produktu Lignovit Lasur. Vzorkovník Lignovit Design Vám ponúka odtiene Lignovit Platin a Lignovit Interior UV 100. V samostatnom vzorkovníku Lignovit Interior UV 100 môžete nájsť viac štandardných odtieňov tohto produktu.


Stiahnite si odtiene z najnovšieho oknárskeho vzorkovníka Obľúbené lazúry na okná, Simply Inspiring či Trends Novus alebo odtiene k povrchovej úprave vchodových dverí ADLER Haustür-Inspirationen.


Tu si môžete stiahnuť farebné odtiene jednotlivých moridiel v elektronickej forme.


Tu nájdete odtiene zo vzorkovníkov Stylewood, pastelové odtiene Alpine Selection, Grilith (vzorkovník odtieňov tmelov a voskových tyčiniek) alebo odtiene interiérových lazúr Innenlasur a Innenlasur UV 100.


© adler-lacke.com