Priemysel

ADLER - Váš partner pre inovácie

PONÚKAME INDIVIDUÁLNE A EFEKTÍVNE KONCEPTY PRE VŠETKY PRIEMYSELNÉ ODVETVIA

 

Od priemyselných systémov s nízkymi emisiami až po priekopnícke technológie, ako je Excimerdigitálne embosovanie alebo digitálna tlač, je ADLER vždy o krok vpred. Okrem prvotriednych odborných znalostí sa spoliehame na individuálnu podporu a poradenstvo týkajúce sa riešenia náterov na mieru. Radi vám tiež pomôžeme s optimalizáciou vášho závodu - s našou vlastnou aplikačnou technológiou budete mať zaručené bezproblémové procesy.

V oknárskom priemysle bol ADLER vždy priekopníkom v segmente vodouriediteľných náterov na okná. Našim zákazníkom ponúkame dokonale zladené systémy vodouriediteľných povrchových úprav: jedinečný sortiment lakov a lazúr, ktoré dosahujú najvyššiu úroveň stability, odolnosti a dlhodobej trvanlivosti vďaka použitiu najnovších technológií.

Okrem toho spoločnosť ADLER ponúka pre oblasť priemyselnej drevárskej výroby vodouriediteľné nátery z produktovej línie Lignovit, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám drevárskeho priemyslu aj pri drevostavbách z prefabrikátov. Špeciálne vyvinuté priemyselné kvality produktu vhodné pre rôzne typy aplikácií poskytujú drevostavbám dlhodobú životnosť.

ADLER PRE PRIEMYSELNÚ VÝROBU

ODBORNOSŤ & PRÉMIOVÝ SERVIS

© adler-lacke.com