Profitieren Sie als ADLER-Kunde von unserem Premium-Service. Ihre individuellen Wünsche haben bei ADLER höchste Priorität. Die engagierten Mitarbeiter stehen Ihnen unterstützend bei der Produktauswahl, Anlagenplanung sowie technischen Fragen zur Verfügung. Unser Ziel ist es, Ihnen durch unser Know-How bei allen technischen Fragen oder Problemen zur Seite zu stehen und professionellen Service zu gewährleisten.

 

Know-how

V našej aplikačnej technológii (AWETA) sa koncepcie racionálnej povrchovej úpravy vyvíjajú individuálne pre každého zákazníka.

Ladenie farebných odtieňov

Naše oddelenie koloristiky vás podporuje pri ladení špeciálnych farieb (meranie a formulácia odtieňov zákazníka, vytváranie vlastných farebných odtieňov ...).

Kompetencia

Môžeme prevziať koordináciu našich výrobkov vo výrobných závodoch pre Vás na rôznych miestach v celej Európe. Postaráme sa tiež o optimalizáciu lakovne. To zahŕňa komplexné poradenstvo, ako aj individuálnu koordináciu výrobkov a zariadení vo vašej lakovni.

Technické poradenstvo

Naši technici vás podporujú vo všetkých záležitostiach a sprevádzajú vás počas prebiehajúcej výroby. Nielen telefonicky, ale aj lokálne.

Zásielkový servis

Zaručujeme najrýchlejší doručovací servis zo spoločnosti vo Schwazi alebo od niektorého z našich servisných stredísk v Rakúsku, Nemecku alebo v zahraničí.

Marketingové služby

S Protected by ADLER ponúka spoločnosť ADLER marketingové služby na podporu predaja, pomocou ktorých môžete zákazníkovi predstaviť svoj nábytok a jeho vysoko kvalitný povrch.

Vaša správa

* povinné pole

© adler-lacke.com