Podpora je naším úspechom!

Vysokokvalitné produtky + kompetentné rady = dokonalé povrchy: Toto je receptúra úspechu ​​spoločnosti ADLER. Nový asistenčný systém pre ešte rýchlejší zákaznícky servis: ADLER eXpert-view zaručuje dokonalé osobné poradenstvo prostredníctvom inovatívneho digitálneho systému.
15. 12. 2020

Rýchla pomoc

Nastavenie lakovacieho robota, špeciálnej štruktúry náteru alebo otázka nastavenia striekacej trysky: technici ADLER sú vždy pripravení odpovedať na podobné otázky. S kompetentnou pomocou a holistickým prístupom podporujú zákazníkov na mieste na ceste k dokonalému povrchu. Ak má zákazník technické problémy, je obvykle potrebná rýchla pomoc. Nie je však vždy možné, aby technik ADLER bol osobne na mieste rýchlo. V takýchto prípadoch poskytuje riešenie inovatívny živý asistenčný systém ADLER eXpert-view: obchodno-technický poradca alebo zákazník sa priamo na mieste spojí so špecialistom v spoločnosti ADLER prostredníctvom online videa a získa tak podporu potrebnú na vyriešenie problému. Všetko, čo potrebujete, sú dátové okuliare alebo, ešte jednoduchšia, aplikácia v smartfóne.

Inovatívna podpora

Testovacia fáza aplikácie ADLER eXpert-view bola úspešná, napríklad bola uvedená do činnosti automatická striekacia pištoľ pomocou video asistencie alebo bol spustený excimerový systém. ADLER eXpert-view sa obzvlášť dobre osvedčil v posledných týždňoch koronakrízy. „Výkonný digitálny poradenský systém je obzvlášť cenný v takejto výnimočnej situácii - s ADLER eXpert-view môžeme zaručiť rýchly a kompetentný servis aj bez priameho osobného kontaktu,“ vysvetľuje Matthias Stötzel, ktorý je v spoločnosti ADLER zodpovedný za technický servis v oblasti okien a drevených konštrukcií a v oblasti ochrany budov. Ale Stötzel má od nového systému aj veľké očakávania v budúcnosti: „Som si istý že ADLER eXpert-view zmení našu zákaznícku podporu podobne, ako mobilný telefón alebo e-mail zmenil našu komunikáciu. V minulosti trvalo často dva dni dostať sa k našim medzinárodným zákazníkom. S programom ADLER eXpert-view potrebujeme na vyriešenie technického problému iba pár hodín. A čas, ktorý takto získame, prospieva našim zákazníkom! “

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 620 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 100 % klimaticky neutrálna.

© adler-lacke.com