ADLER ponúka viac: rekordné výsledky SICAM 2019

Laky a lazúry, oleje a moridlá: Spracovatelia dreva nájdu v spoločnosti ADLER všetko, čo potrebujú pre dokonalý povrch. Spoločnosť ADLER však ponúka ešte viac: inteligentné nátery, pôsobivé povrchové efekty a inovatívne služby - s týmto balíkom spoločnosť ADLER poteší svojich zákazníkov. Najnovšie na medzinárodnom veľtrhu SICAM pre výrobcov nábytku v Pordenone v severnom Taliansku.
7. 11. 2019

Mäkká škrupina, tvrdé jadro

Hviezdou na stánku ADLER bol inovatívny lak na nábytok Bluefin Pigmosoft. Elegantný matný povrch s extrémne nízkou úrovňou lesku; neobmedzená farebnosť vo všetkých trendových farbách; mäkký zamatový pocit; maximálna ochrana proti poškriabaniu a známkam opotrebenia: dvojžložkový lak báze vody spĺňa všetko, čo dnes výrobcovia nábytku očakávajú - a ešte oveľa viac: vďaka špeciálnej ochrane proti odtlačkom prstov, vynikajúcej ochrane proti vylešteniu a schopnosti inteligentnej regenerácie sa Bluefin Pigmosoft stáva najjasnejšou hviezdou na nábytkovej oblohe. Návštevníci veľtrhu sa mohli presvedčiť o týchto mimoriadnych vlastnostiach vlastnými rukami: povrchy vzoriek rázne škrabali nechtami - stačilo ich iba raz pretrieť vlhkou handričkou a povrch sa stal opäť bezchybne matným.

Drevo dokáže všetko

Nemenej vzrušujúcou novinkou bola rozmanitosť efektových kovových povrchových úprav, ktoré umožňujú výrobcom nábytku ADLER takmer neobmedzenú rozmanitosť dizajnu: bronz alebo cín, meď alebo mosadz, železo alebo hrdza - skutočné kovové nátery od spoločnosti ADLER premieňajú akýkoľvek povrch na čistý kov. Okrem toho, Bluefin Pure-Concrete zaručuje drsný, autentický vzhľad betónu v rôznych farbách.

Silný rekord

Týmto silným balíkom spoločnosť ADLER tento rok opäť presvedčila na veľtrhu SICAM, ktorý prilákal návštevníkov z viac ako 100 krajín. „Okrem spoločností z Talianska a nemecky hovoriacich krajín sme boli schopní viesť aj početné diskusie s výrobcami nábytku z Veľkej Británie a východnej Európy,“ hovorí Federico Galvan, konzultant spoločnosti ADLER Italia, ktorý je potešený pozitívnou reakciou: „Mnoho zainteresovaných strán má záujem o viac informácií a diskusií  - a celý tím spoločnosti ADLER Italia sa teší na splnenie týchto požiadaviek v nasledujúcich týždňoch!

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 620 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 stopercentne uhlíkovo neutrálna.

© adler-lacke.com