Ⓒ www.lieblingsplatz-shop.de | © www.lieblingsplatz-shop.de
V centre pozornosti

Čarodejnícka chalúpka a lavička filozofov

Každý má svoje obľúbené miesto: hojdaciu sieť na balkóne, útulné posedenie pri krbe, kaviareň alebo odľahlú lesnú čistinku. V roku 2010 si pán Steffen nechal postaviť vo svojej záhrade veľmi špeciálne obľúbené miesto podľa svojich predstáv: očarujúci záhradný domček, ohýbaný a krivý ako z rozprávky. Z „čarodejníckeho domčeka“ bol nadšený nielen samotný pán Steffen, ale aj priatelia a príbuzní. A tak bolo jasné, že plnokrvný podnikateľ Thoren Steffen založil novú spoločnosť s ideou výroby tohto produktu, Steffen GmbH. Zrodila sa značka Lieblingsplatz (nem. obľúbené miesto).

© www.lieblingsplatz-shop.de
© www.lieblingsplatz-shop.de
© www.lieblingsplatz-shop.de
© www.lieblingsplatz-shop.de
© www.lieblingsplatz-shop.de

(Takmer) všetko je možné

Dnes rodinný podnik - Thoren Steffen zdieľa vedenie so svojím synom Felixom - ponúka viac ako 10 rôznych modelov magických obľúbených miest: Od 5 metrov vysokej Aura XL po búdku pre vtáky alebo búdu pre psov, od predajného stánku, ktorý vyzerá ako čarodejnícka chalúpka, ku krytej lavičke pre filozofov, na ktorej môžete skvele meditovať v daždi aj silnom slnku. Možnosti využitia nie sú o nič menej rozmanité: Útulné útočisko pre tých, ktorí hľadajú pokoj, alebo pre tých, ktorí sú zamilovaní? Študovňa alebo domček so saunou? Záhradný domček alebo dielňa? Na obľúbenom mieste Lieblingsplatz je možné (takmer) všetko – a Steffen GmbH v prípade potreby dodá aj potrebné interiérové vybavenie. XL variant Aura je dokonca možné zariadiť ako celoročne obývateľný dvojpodlažný víkendový dom a často sa využíva ako rekreačný dom na prenájom.

Rozprávkovo krásne farby

Steffen GmbH nenecháva nič na náhodu ani v prípade vzhľadu domčekov; zákazníci si môžu vybrať z mnohých variantov farieb so skutočne čarovnými farebnými efektmi. O to sa starajú lazúry na drevo Pullex od spoločnosti ADLER, ktoré domčekom dodávajú rozprávkovo krásne farby a trvalo chránia drevo. Drevo sa ručne natiera zložitou technikou mokré na mokré a dostáva individuálne farebné akcenty. Farebné povrchy v interiéri sú dokončené ekologickým lakom ADLER Varicolor na vodnej báze. Vďaka tomu sa každý domček premení na očarujúci unikát: čarovné obľúbené miesto, ktoré vás pozýva na niekoľko hodín opustiť každodenný život a vstúpiť do vlastného rozprávkového kráľovstva.

 

© adler-lacke.com