© ADLER

Ponúkame riešenia povrchovej úpravy pre bezproblémovú výrobu, ktorá vám uľahčí každodennú prácu. Revolučné produkty, ktoré sú efektívne prispôsobené vášmu výrobnému procesu, a cenné priemyselné služby robia z ADLER perfektného partnera.

 

Technický servis

Podporujeme vás pri plánovaní a optimalizácii vašich výrobných zariadení. Individuálna konzultácia je rovnako dôležitá ako prispôsobené vyladenie produktov a skladieb povrchovej úpravy vo vašom systéme výroby. Ak niečo nejde tak, ako chcete, sme pri Vás. Naši technici vám pomôžu s meraniami, testami a zavedením vášho nového riešenia povrchovej úpravy, čím zaistia, že budete vždy dodržiavať najnovšie právne predpisy.

Kontinuita

Ako nezávislý rakúsky rodinný podnik sme o krok pred našimi konkurentmi - konkrétne v otázke stálosti. ADLER nie je súčasťou akciových trhov alebo štvrťročných rozhovorov s investormi, ale sústredí sa iba na svoje vlastné vysoké štandardy. To sa oplatí: vždy myslíme a konáme spôsobom orientovaným na zákazníka a zameraným na riešenie. Preto neustále pracujeme na nových výrobkoch a ich ďalšom vývoji, čím budú pripravené nielen na budúcnosť, ale budú aj proaktívne.

Kompetencia

Máme rozsiahle know-how vo všetkých bežných aplikačných technikách v priemyselnej výrobe drevostavieb: o kartáčovacích strojoch, Vacumate®, máčacích a flutovacích systémoch, striekacích systémoch a striekacích robotoch, ako aj samozrejme o manuálnom natieraní a striekaní. Vďaka modernému parku zariadení v našej vlastnej aplikačnej technológii môžeme naše výrobky dokonale prispôsobiť všetkým systémom a aplikačným technikám a optimálne vám poradiť.

Flexibilita

Rýchla a nekomplikovaná implementácia náterov je pre nás rovnako dôležitá ako ste pre nás Vy. Blízkosť k zákazníkovi, krátke vzdialenosti a celoeurópska distribučná sieť z nás robia flexibilného priemyselného partnera. Pracujeme s vami na hľadaní najlepšieho riešenia pre vaše konkrétne potreby a snažíme sa ho neustále zlepšovať.

Prispôsobenie farebných odtieňov

Preberáme koordináciu farieb medzi všetkými dodávateľmi drevárskeho a prefabrikovaného domového priemyslu. Zjednodušene: zabezpečujeme, aby farba profilovaných dosiek s povrchovou úpravou Vacumat © vyzerala presne ako maľované väznice pre krov. Mnoho renomovaných spoločností v odbore okien, dverí a nábytku sú medzi našimi partnermi už desaťročia. Táto skvelá sieť a roky partnerstva a mnohé kontakty uľahčujú našu koordináciu v tejto oblasti.

Servis pre vašich zákazníkov

Disponujeme širokou distribučnou sieťou, prostredníctvom ktorej môže koncový zákazník nakupovať množstvo produktov na starostlivosť o drevené prvky. U našich viac ako 500 obchodných partnerov v Rakúsku a takmer 50 obchodných partnerov na Slovensku môžu domáci majstri rýchlo získať správny farebný odtieň na renovačný náter alebo nájsť ten správny produkt na údržbu.

 

© adler-lacke.com