ZUUUUMMMM: Superhrdinovia firmy ADLER na Interzum

Dávajte pozor! Či už sa jedná o super hebkých kúzelníkov pre regeneráciu, húževnatých meniacich sa umelcov alebo futuristické svetelné tvary - tím superhrdinov spoločnosti ADLER vzbudí záujem návštevníkov veľtrhu Interzum v Kolíne nad Rýnom. V dňoch 21. až 24. mája predvedie rakúsky výrobca farieb všetky silákov svojho hrdinského tímu v hale 10.2, stánok C038.
20. 3. 2019

Hebký

Nádherné farby ako chameleón, super hebký a s regeneračnými schopnosťami: to je ADLER Bluefin Pigmosoft. Hlboko matný pigmentovaný lak je v sortimente vodouriediteľných lakov, hebký na dotyk, ale pritom tvrdý. Je jemný, bez ohľadu na to, ako veľmi sa namáhal, alebo je poškriabaný. Ak sa jeho dokonalý matný farebný povrch predsa len poškodí, jednoducho sa regeneruje - zuuuummm - sám cez noc.

Tvrdí chlapci

Drevo kam sa pozriete! Náhle sa však objaví neuveriteľný ADLER Aqua-Pure-Metal a - zuuuummm - premení všetko v reálny kov. S obsahom 90 % železných častíc môže tento Iron man vyzerať aj staro. Je však tiež pravým džinom z fľaše. Výrobcovia nábytku si od neho môžu želať čokoľvek: zlato, cín, bronz, meď - všetko, čo si vaše srdce želá. S rôznymi prísadami Aquafix sa vďaka ADLERu drevo premení na akýkoľvek kov. A ak sa vám nepáči tvrdý kov, môžete mať betón. Prirodzene len na povrchu, pretože skutočný ADLER betón zo striekacej pištole naozaj funguje.

Hrdinovia budúcnosti

Návštevníci veľtrhu jednoducho verili, že sa budú ešte v roku 2019 a - zuuuummm - stretávť sa so svetelnou podobou budúcnosti ADLER. Línia ADLER Innolux umožňuje povrchovú úpravu nábytku úplne novými technológiami: Mat bez matovacieho prostriedku, napríklad pomocou excimerových lúčov a ADLER Innolux Exc. alebo haptické 3-D efekty vďaka Innolux TOPCOAT DLE; alebo vysoko odolné panely v super-účinnom inertnom nátere s Innolux TOPCOAT Inert. Príďte na Interzum do Kolína nad Rýnom a zažite ADLER super hrdinu z plechovky zblízka na dotyk. Od 21. do 24. mája 2019, hala 10.2, stánok C038.

© adler-lacke.com