Zostaň zdravý s ADLERom

Ako oneskorený veľkonočný darček pripravil tirolský výrobca farieb a lakov ADLER malý, ale o to cennejší balíček pre svojich zamestnancov. Tím ADLER bol obdarovaný vrecúškom „Zostaň zdravý“, ktorý obsahuje rúška, jednorazové rukavice a ako zlatý klinec dezinfekčný prostriedok na ruky ADLER Clean Hand Disinfectant: vysokokvalitný dezinfekčný prostriedok, ktorý bol nedávno vyrobený v továrni na výrobu lakov vo Schwazi - účinkuje rýchlo a bezpečne proti vírusom a baktériám a súčasne je šetrný k pokožke. Rúška, ktoré boli ručne vyrábané skupinou krajčírok, pochádzajú tiež zo Schwazu.
4. 5. 2020

Dobre chránení - doma aj v práci

Bezpečnosť a hygiena sú v spoločnosti ADLER najvyššími prioritami od prvých dní koronavírusovej pandémie. Povrchy sú pravidelne dezinfikované, umývanie rúk a udržiavanie vzdialenosti sú súčasťou každodennej práce. To umožňuje udržiavať výrobný proces do značnej miery nenarušený. Predovšetkým sa však zaoberáme ochranou zdravia nášho tímu, zdôrazňuje Claudia Berghoferová. Vedúca firemnej komunikácie spoločnosti ADLER zostavila s tímom balíčky Zostaň zdravý. Týmto spôsobom sa naši zamestnanci môžu tiež postarať o ochranu mimo práce v rodinnom kruhu.

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 620 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku.

© adler-lacke.com