Všetko z ADLER na architect@work vo Viedni

Drevené fasády? Povrchovo upravené s ADLER. Jasné! Priznané drevené stropy a steny? Vďaka ADLER Lignovit Interior UV 100 zostanú trvalo svetlé a krásne. Vieme! Ale vzrušujúce efekty, ktoré ADLER ponúka pre interiérový dizajn – od elegantných farebných odtieňov starého dreva až po efektné kovové povrchy nábytku – to bolo veľkým prekvapením pre mnohých architektov na veľtrhu architect@work vo Viedni. Pretože ADLER ako popredný rakúsky výrobca povrchových úprav podporuje kreatívnu stavebnú scénu vo všetkých aspektoch úpravy povrchu!
9. 11. 2022

Vzrušujúce kontakty

Či už ide o nájdenie veľmi špeciálneho farebného odtieňa pre fasádu, o dokonale zladené podlahy, steny a okná alebo o navrhnutie individuálneho, jedinečného dizajnu interiéru: v spoločnosti ADLER dostanú architekti kompetentné poradenstvo a dokonale zladené produkty – to všetko z jedného zdroja! V Rakúsku a častiach Bavorska predovšetkým od Manfreda Höfurthnera, ktorý osobne privítal početných návštevníkov veľtržného stánku vo Viedni ako ADLER poradca pre architektov. „Bolo to naozaj super, ohromné, skvelá akcia s neskutočným množstvom vzrušujúcich stretnutí – s dobrými známymi, ako aj s novými potencionálnymi zákazníkmi,“ nevie si prestať pochvaľovať. Spolu s Christianom Laucherom, vedúcim marketingu a poradenstva v oblasti architektúry spoločnosti ADLER, Höfurthner predstavil mnohým hosťom najnovšie trendové odtiene metalickej lazúry na drevo ADLER Lignovit Platin. Žiadaná bola aj inšpirácia do interiéru. V každom prípade, dva dni veľtrhu v polovici októbra opäť pôsobivo ukázali, že pri povrchovej úprave ponúka ADLER všetko, po čom srdce architekta túži!

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 670 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, ktorá je dodnes rodinným podnikom, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 22 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwazi a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 30 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 100 % klimaticky neutrálna. Spoločnosť ADLER znížila svoju ekologickú stopu na minimum pomocou mnohých opatrení. Zvyškové emisie, ktorým sa aj napriek všetkým týmto opatreniam nedá vyhnúť, kompenzuje spoločnosť ADLER kúpou uznávaných certifikátov o ochrane klímy, čím pomáha financovať nové projekty v oblasti ochrany klímy.

© adler-lacke.com