Všetko, po čom maliar túži

Mala by byť spoľahlivá, nekomplikovaná a všestranná - a, samozrejme, tiež skvele vyzerať! Nie, nehovoríme o partnerke snov pre spoločnú budúcnosť - skutočný remeselník má aspoň také vysoké očakávania, pokiaľ ide o farbu. ADLER, popredný rakúsky výrobca farieb, teraz poskytuje maliarom dokonalých partnerov: robustný všestranný profilový náter Aqua-Nova Pro a špičkový produkt 2K PU viacvrstvový zvládajú každú výzvu v dvojitom balení!
24. 5. 2019

Nekomplikovaný a všestranný

Od spracovania až po dokončenie: Robustný 1-zložkový lak na vodnej báze Aqua-Nova Pro boduje na všetkých úrovniach. S vynikajúcou krycou schopnosťou, vysokou stabilitou a dobrým rozlivom sa lak ľahko spracováva a vytvára rovnomerný vzhľad pri valcovaní ako aj pri natieraní štetcom. Vysoká odolnosť nového laku zaručuje, že povrch si zachováva svoju krásu natrvalo: ani nárazy a škrabance, ani slnečné svetlo, ani počasie nemôžu ovplyvniť lak, povrch je chránený proti mechanickému a chemickému namáhaniu, ako aj proti vyblednutiu a zožltnutiu - vo všetkých farebných odtieňoch. ADLER Aqua-Nova Pro je k dispozícii vo všetkých farebných odtieňoch prostredníctvom miešacieho systému Color4You - a to v nevídanej kvalite a aj v jemných odtieňoch farieb, ktoré sa vyznačujú extrémne vysokou krycou schopnosťou a permanentnou farebnou stálosťou v interiéri aj v exteriéri.

Špecialista na nevšedné požiadavky

A čo keď 1-zložkový vodný lak dosiahne svoje limity? Potom je tu jeho "veľký brat": ADLER 2K-PU-Multilack, špičkový výrobok pre špeciálne požiadavky. Garážové brány? V kuchyni? Kovové stroje a nástroje? Pre 2K-PU-Multilack to nie je príliš veľká výzva. Vďaka svojej extrémnej priľnavosti sa farba nanáša aj tam, kde iné výrobky kapitulujú - dokonca aj na povrchy s práškovým náterom alebo obklady do kúpeľne. Vďaka svojej výnimočnej trvanlivosti odoláva povrch aj najťažším podmienkam. A rovnako ako jeho malý brat aj 2K-PU-Multilack žiari vo všetkých farbách dúhy: vďaka inovatívnemu miešaciemu systému Solvamix od spoločnosti ADLER je dostupný vo všetkých farebných odtieňoch.

© adler-lacke.com