Udržateľné, inšpiratívne a inovatívne povrchy od spoločnosti ADLER na veľtrhu Interzum

Milujeme prírodu – a príroda miluje nás: pretože vďaka dôsledne ekologickým náterovým riešeniam pomáha ADLER chrániť naše najcennejšie bohatstvo. A tým viac ako napĺňa megatrend „udržateľnosti“ na poprednom svetovom veľtrhu Interzum, ktorý sa bude konať v Kolíne nad Rýnom od 9. do 12. mája 2023. Presvedčte sa sami na stánku ADLER F020 v hale 05.2 – bude sa vám páčiť!
14. 4. 2023

Popredný rakúsky výrobca povrchových úprav ADLER sa z lásky k prírode vždy správal udržateľne – dávno predtým, než sa tento pojem stal módnym slovom. Spoločnosť ADLER vyvinula svoje prvé vodouriediteľné laky už v 70. rokoch 20. storočia a dnes je lídrom v oblasti ekologických náterov na drevené povrchy. Na veľtrhu Interzum spoločnosť ADLER opäť demonštruje svoju priekopnícku rolu a predstavuje ekologický rad produktov ADLER green, komplexný sortiment výrobkov, ktorý spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska ochrany životného prostredia, zdravia a bezpečnosti a životnosti. Či už sa jedná o prírodné oleje alebo chytré laky na vodnej báze – s povrchmi od spoločnosti ADLER si udržateľnosť s neprekonateľným vzhľadom nájde cestu do domovov zákazníkov.

Túžba po dreve

ADLER ukazuje, ako je možné dnes zušľachťovať a kombinovať všestranné a krásne povrchy nábytku. Neobvyklé efektné laky slúžia ako inšpirácia, rovnako ako kolekcie „Woodboards“, ktoré boli zostavené v spolupráci s renomovaným architektom. Vysokokvalitné materiály boli dokonale zladené z hľadiska farby, vzhľadu a textúry. Moderné technológie povrchovej úpravy, na ktoré sa ADLER zameriava so svojou ponukou inovatívnych produktov, taktiež povzbudzujúcich dopyt po laku. Calander Coating Inert, excimerové lakovanie, digitálna tlač a digitálne embosovanie ponúkajú nábytkárskemu priemyslu úplne nové možnosti povrchového dizajnu. Okrem toho ADLER boduje tými najkrajšími trendovými farebnými odtieňmi – je ľahké sa do nich zamilovať!

ADLER - V našich žilách prúdi farba

S približne 720 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, ktorá je dodnes rodinným podnikom, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 22 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwazi a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 30 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 100 % klimaticky neutrálna. Spoločnosť ADLER znížila svoju ekologickú stopu na minimum pomocou mnohých opatrení. Zvyškové emisie, ktorým sa aj napriek všetkým týmto opatreniam nedá vyhnúť, kompenzuje spoločnosť ADLER kúpou uznávaných certifikátov o ochrane klímy, čím pomáha financovať nové projekty v oblasti ochrany klímy.

© adler-lacke.com