Skvelé kino na SICAM: blížia sa superhrdinovia ADLER

Kde sa stretávajú neviditeľní, transformujúci umelci a najsilnejší chlapi? V kine? V komickom vesmíre? Kdeže! Lietajú na medzinárodný veľtrh nábytku SICAM v Pordenone! Ak chcete zažiť skutočných superhrdinov naživo, mali by ste si na jeseň naplánovať návštevu stánku popredného rakúskeho výrobcu farieb ADLER (stánok B2/hala 9). Najnovšie výrobky pre povrchový dizajn presvedčia neuveriteľnými superschopnosťami.
2. 10. 2019

Navonok tvrdý...

Vďaka superhrdinom ADLER z plechovky je možné ľahkým spôsobom zachytiť aj oceľový lesk: to, čo pozýva na vzpieranie na veľtrhu, nie je skutočné hrdzavé železo. Vyzerá a pri dotyku je cítiť rovnako: efektový náter ADLER Aqua-Pure-Metal zmenil drevo na klamlivo skutočný kov. Rovnako rýchlo sa tento prispôsobivý materiál s ADLER Bluefin Pure-Concrete odeje do betónu.

...vnútri jemný

Skutoční superhrdinovia nevyzerajú iba dobre, ale sú tiež silní. Rovnako ako Aduro Softmatt od spoločnosti ADLER, ktorý dokonale chráni pred všetkými ťažkosťami každodenného života, ale pod tvrdou škrupinou skrýva jemné jadro: napriek vysokej odolnosti sú povrchy nábytku povrchovo upravené Aduro Softmatt na dotyk úžasne zamatovo jemné. Bluefin Pigmosoft to tiež dokáže - ale farbou! Je transformačným umelcom medzi farbami, má vždy najmódnejší tón a má dokonca aj magické schopnosti: odtlačky prstov a škrabance zmiznú vďaka jeho samoregeneračným schopnostiam cez noc, akoby mávnutím čarovného prútika.

Rýchly ako blesk

Rýchlosť je silnou stránkou produktu Bluefin Pure-Wood, Bluefin Rocketfill a nového produktu Innolux Vita-Oil. Umožňujú spracovateľom dosiahnuť maximálnu účinnosť procesu povrchovej úpravy. Pokiaľ ide o technológiu nanášania náterov, v spoločnosti ADLER budú dohliadať aj hrdinovia budúcnosti: návštevníci sa môžu zoznámiť s najnovšími technológiami, ako sú technológia digitálneho embosovania a excimerová technológia.

Teda: stretnite sa so svojimi superhrdinami ADLER na veľtrhu SICAM v talianskom Pordenone, 15. - 18. októbra, v hale 9, stánok B2.

© adler-lacke.com