Najlepšie odporúčanie pre ADLER

Čo robí spoločnosť úspešnou? Jej jedinečné produkty? Skvelý marketing? Jej spoľahlivé služby? Všetko je správne - rozhodujúci faktor úspechu spoločnosti je však iný: tím motivovaných zamestnancov, ktorí sa každý deň snažia robiť maximum a prispievajú svojimi nápadmi! To sa prejavilo v spoločnosti ADLER najmä počas koronavírusovej krízy: zamestnanci pomáhajú s neuveriteľným nasadením, vynaliezavosťou a nadšením - či už na home office alebo vo výrobnej hale, v laboratóriu alebo ako dočasná výpomoc v logistike - zamestnanci popredného rakúskeho výrobcu farieb pomáhajú zvládnuť ťažké obdobie. Aby to tak zostalo, ADLER stále hľadá motivovaných zamestnancov a nastavuje nové trendy pomocou programu odporúčania zamestnancov.
11. 5. 2020

Kto hľadá, nájde!

Aj v tejto ekonomicky náročnej situácii obsadízujeme voľné pracovné miesta a naďalej prijímame nových zamestnancov. Nájsť kvalifikovaných uchádzačov stále nie je také ľahké , hovorí generálna riaditeľka ADLER Andrea Berghoferová. Riešenie je často veľmi zrejmé - najmä v osobnom prostredí. Každý z nás pozná veľa ľudí a vie, kto hľadá nové profesijné výzvy. Preto chceme v budúcnosti ešte viac motivovať našich zamestnancov k odporúčaniu vhodných uchádzačov na voľné pracovné miesta. Koniec koncov, najlepšie viete, kto má potrebnú kvalifikáciu a kto sa tiež do nášho tímu hodí ľudsky, vysvetľuje Berghoferová.

Poznať, odporučiť prijať!

Nový program Zamestnanci odporúčajú zamestnancov je jednoduchý: každý zamestnanec spoločnosti ADLER, kto pozná správneho uchádzača o zamestnanie, ho odporučí personálnemu oddeleniu alebo priamo tam podá svoju žiadosť. Ak sa všetko podarí, výhody plynú všetkým stranám: ADLER sa teší z nového prírastku do tímu, žiadateľ má zaujímavú kariérnu perspektívu v inovatívnej spoločnosti a sprostredkovateľ príjemný bonus vo výške 1 000 eur. Už dnes k nám prichádza veľa nováčikov na základe odporúčania nášho tímu, hovorí manažér personálneho oddelenia Rosanelli. S novým bonusovým programom chceme poďakovať za túto podporu a do budúcnosti vytvoriť motiváciu k spoločnému hľadaniu zamestnancov.

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 620 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku.

© adler-lacke.com