Lepšie lakovanie pre lepší zajtrajšok: ADLER v SICAM

Zlepšuje sa to! Očakávanie a nadšenie je obrovské: konečne sa opäť stretneme so zákazníkmi osobne, konečne opäť naživo vysvetlíme najnovší vývoj a konečne odovzdáme ukážkové vzorky namiesto toho, aby sme ich len držali pred kamerou.
9. 8. 2021

Všetci sa tešia na SICAM, prvý veľtrh pre nábytkársky priemysel, ktorý sa po mesiacoch nádeje a čakania bude konať v polovici októbra v talianskom Pordenone ako osobná udalosť. Ak nám ťažké časy pandémie ukázali jednu vec, znamená to, že musíme urobiť oveľa viac, aby sme sa zlepšili. Preto je toto „lepšie fungovanie“ tiež červeným - alebo skôr: zeleným - vláknom, ktoré prechádza webovou stránkou ADLER. Popredný rakúsky výrobca lakov ukazuje, ako môžete lakovať lepšie: lepšie pre životné prostredie, lepšie pre výrobcov a lepšie pre spotrebiteľov!

Lepšie pre životné prostredie

Ochrana životného prostredia a udržateľnosť mali pre spoločnosť ADLER vždy najvyššiu prioritu. S novým „zeleným“ radom green ide spoločnosť ešte o krok ďalej: všetky ekologické produkty sú objektívne testované a certifikované podľa troch kategórií: životné prostredie, zdravie & bezpečnosť a životnosť. Týmto spôsobom si môžu byť spracovatelia úplne istí, že pracujú s obzvlášť ekologickým produktom, a tým zlepšiť svoju uhlíkovú stopu. Vlajkovým produktom ADLER je nový nábytkový lak Bluefin Terra-Diamond, ktorý pozostáva z viac ako 85 percent prírodných surovín!

Lepšie pre výrobcov

Výrobcovia nábytku však môžu z prechodu na udržateľné systémy povrchovej úpravy ťažiť niekoľkými spôsobmi: vytvárajú pre svojich zamestnancov príjemnejšie pracovné podmienky, dosahujú výrazné úspory nákladov a lepšie sa umiestňujú na trhu. Inovatívne metódy povrchovej úpravy, ako je excimerová technológia, na to ponúkajú pútavé možnosti. Spoločnosť ADLER predstavuje túto vzrušujúcu budúcu príležitosť aj na svojom veľtržnom stánku.

Lepšie pre spotrebiteľa

S technológiou excimer, ale aj so štandardným radom vodouriediteľných lakov od spoločnosti ADLER, je možné vytvoriť výnimočne matné povrchy so špeciálnymi vlastnosťami, ktoré sú v súčasnej dobe u zákazníkov obzvlášť žiadané: nábytok lakovaný špičkovými produktmi od spoločnosti ADLER zaujme samoregeneračnými schopnosťami, príjemným pocitom na dotyk a povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov. A to buď v najtrendovejších farbách, alebo v mimoriadne prirodzenom vzhľade.

Radšej príďte

Aby mohla spoločnosť ADLER lepšie predvádzať perspektívu lepšej budúcnosti lakovania, tento rok zdvojnásobila plochu stánku a v hale 1 bude štartovať prvýkrát. Ak si nechcete nechať ujsť veľkú show, mali by ste sa rýchlo zaregistrovať na bezplatný vstup na www.exposicam.it a prísť od 12. do 15. októbra 2021 do stánku ADLER A30/B31!

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 630 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, ktorá je dodnes rodinným podnikom, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 21 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwazi a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 30 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 100 % klimaticky neutrálna. Spoločnosť ADLER znížila svoju ekologickú stopu na minimum pomocou mnohých opatrení. Zvyškové emisie, ktorým sa aj napriek všetkým týmto opatreniam nedá vyhnúť, kompenzuje spoločnosť ADLER kúpou uznávaných certifikátov o ochrane klímy, čím pomáha financovať nové projekty v oblasti ochrany klímy.

© adler-lacke.com