Kompletné riešenie na vodnej báze:
Bluefin Pigmores 4in1 od ADLER-u

Kvalitne, efektívne - a teraz aj ekologicky! Rakúsky výrobca farieb a lakov ADLER prvýkrát predstavuje pigmentovaný lak 4v1 na vodnej báze pre MDF dosky: Bluefin Pigmores 4v1 je izolant, plniič, farebný a krycí lak v jednom, a teda vhodné riešenie pre výrobcov nábytku, ktorí chcú: účinné spracovanie, širokú farebnú paletu, ekologické produkty a trvalo bezchybné výsledky.
1. 4. 2019

Zákazníkmi obľúbený od priekopníkov vodouriediteľných lakov

"Náš rozpúšťadlový lak MDF-4in1 je zákazníkmi obľúbený už mnoho rokov. Ako priekopníci náterov na vodnej báze sme sa v našej spoločnosti ADLER snažili vyvinúť rovnako vynikajúci vodouriediteľný všestranný náter. ", Teší sa Franz Thummer, vedúci vývoja v laboratóriách nábytkových lakov ADLER. U vysoko kvalitných MDF dosiek možno Bluefin Pigmores 4in1 aplikovať priamo, optimálna brúsiteľnosť a plnivosť zaisťujú efektívne procesy. "S dvomi až tromi nástrekmi dosiahnete bohaté, intenzívne farby s veľmi dobrou odolnosťou v tzv. prsteňovom teste," vysvetľuje Thummer.

Od obývacej izby cez kúpeľňu, od farby po štruktúru

ADLER ponúka bezkonkurenčne všestranný model Bluefin Pigmores 4in1 nielen na úrovni spracovania. Čo sa týka oblasti použitia, farby na vodnej báze sú na všetko: "Bluefin Pigmores 4in1 môžete použiť na nábytok v interiéri, vrátane kuchyne a sociálneho zariadenia," sľubuje Thummer. "Vďaka výbornej chemickej a mechanickej odolnosti nie je nutný žiadny ďalší náter." Pokiaľ toto všetko a takmer neobmedzený výber farieb ešte stále nestačí, môžete dosiahnuť v súčasnej dobe populárnu hrubú štruktúru na povrchu laku pridaním štruktúrovacej pasty ADLER Aquafix S. Nový Bluefin Pigmores 4in1 je tak aj z hľadiska povrchového dizajnu skutočný všestranný! 

© adler-lacke.com