Dlhšia životnosť a krása: ADLER sa stará o okná, vchodové dvere a záhradný nábytok

Nádherné, dokonalé do posledného detailu, vyrobené s najväčšou precíznosťou - takto okno opúšťa výrobnú dielňu. Ale ako dlho zostane takto krásne? Okná a povrch okenných rámov sú každodenne vystavované mnohým nepriaznivým vplyvom počasia: búšenie kvapiek dažďa, dopadajúce slnečné lúče a nečistoty. Preto aj okná potrebujú našu starostlivosť a ochranu. ADLER, ako popredný rakúsky odborník na nátery okien, teraz prináša výrobcom okien produkt, pomocou ktorého môžu svojim zákazníkom rýchlo a ľahko poskytnúť správnu starostlivosť o okná. S novou ošetrujúcou sadou ADLER WinDoor Care-Set možno intenzívne čistiť a ošetrovať nielen okná, ale aj vchodové dvere a záhradný nábytok, čo významne predlžuje ich trvanlivosť.
27. 10. 2020

Jeden za všetkých

Okrem pokynov pre starostlivosť o okná, dobrých rád a tipov, môžu teraz výrobcovia poskytnúť šťastným majiteľom nových okien nielen vhodnú ošetrujúcu sadu, ale zároveň aj naozaj všestranný produkt: ošetrujúce sadu WinDoor Care-Set od spoločnosti ADLER.

Táto sada je ideálna pre starostlivosť o lakované okná, dvere a záhradný nábytok. Bez ohľadu na to, či sú vyrobené z dreva, hliníka alebo PVC. Bez ohľadu na to, či ide o hodvábne lesklý alebo matný povrch. A bez ohľadu na to, či sú ošetrené krycími alebo lazúrovacími nátermi: povrch sa najprv starostlivo očistí čistiacim prostriedkom, potom ošetrujúca emulzie uzavrie jemné mikrotrhliny a póry v lakovom filme a výsledným účinkom je odpudzovanie oleja a nečistôt," vysvetľuje Dr. Simon Leimgruber z oddelenia vývoja okien ADLER. Ak sa aplikuje raz alebo dvakrát ročne, ošetrujúci produkt doslova odpudzuje vodu a zaisťuje tak oveľa dlhšiu životnosť natretého povrchu. Z toho dôvodu sa nelesknú ani matné povrchy: ich pôvodný vzhľad je zachovaný!

Raz, dva a hotovo

Sada WinDoor Care-Set je mimoriadne praktická a ľahko použiteľná. Lakované povrchy okien, dverí a záhradného nábytku možno totiž obnoviť iba v dvoch krokoch: používateľ povrch očistí žltou handričkou a čistiacim prostriedkom ADLER Top-Cleaner a pretrie vlhkou handričkou. Po krátkej dobe schnutia sa nanesie modrou handričkou prípravok ADLER Top-Care, a hotovo! Okná, dvere a záhradný nábytok sú čisté a chránené, a zachovajú si svoju krásu mnoho, mnoho rokov!

ADLER  V našich žilách prúdi farba

So 620 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 100 % klimaticky neutrálna. Spoločnosť ADLER znížila svoju ekologickú stopu na minimum pomocou mnohých opatrení. Zvyškové emisie, ktorým sa aj napriek všetkým týmto opatreniam nedá vyhnúť, kompenzuje spoločnosť ADLER kúpou uznávaných certifikátov o ochrane klímy, čím pomáha financovať nové projekty v oblasti ochrany klímy.

© adler-lacke.com