Bem-Vindo a Lisboa - Vitajte v Lisabone!

„Kto nevidel Lisabon, nevidel krásu,“ napísal portugalský básnik António Nobre. ADLER Farbenmeister sa nenechali dvakrát núkať a na pozvanie spoločnosti ADLER preskúmali mesto farieb a svetla.
24. 10. 2019

Rodina ADLER

ADLER Farbenmeister patrí do rodiny ADLER. Mnohí z nich sa počas desaťročí starajú, aby sa domáci majstri aj profesionálni remeselníci v Rakúsku a Nemecku mohli tešiť na najvyššiu kvalitu produktov a kompetentné rady. Ako poďakovanie za túto vernosť a za ich odhodlanie, pozvala spoločnosť ADLER Farbenmeister na spoločný víkendový výlet do Lisabonu - ideálne miesto pre dobitie batérií pre začiatok jesene slnkom, teplom a južným životným štýlom.

Potešenie pre všetky zmysly

Viac ako 80-členná skupina sa teda prvý októbrový víkend vydala na pobrežie Atlantiku. Hostia boli uvítání kompetentnými sprievodcami Paulou a Annou, ktoré im v nasledujúcich dňoch predstavili niektoré z nespočetných krás svojej krajiny: elegantné pobrežné mesto Sintra, ktoré portugalská kráľovská rodina zatiaľ neuznáva ako letné sídlo, zvlnené Cabo da Roca - najzápadnejšiu časť európskej pevniny a samozrejme samotný Lisabon. Dokonca viac ako kultúrne poklady portugalského hlavného mesta si návštevníci užili jedinečnú atmosféru Lisabonu, ktorú si mohli vychutnať počas programu všetkými zmyslami: s tmavými portugalskými vínami z obrovských sudov, ktoré ochutnali na farme mimo mesta, s melancholickými zvukmi Fado, ktoré počúvali pri slávnostnej večeri, a konečne ako zlatý klinec výletu fantastický západ slnka, ktorým sa hostia z Rakúska a Nemecka nechali očariť na plachetnici počas plavby na rieke Tejo.

Spoločné skúsenosti

Naša spoločnosť Farbenmeister nie je len o vzájomnom úspechu, zdôrazňuje manažér predaja Alexander Ringler. Rovnako dôležité sú pre nás dobré, dôveryhodné vzťahy s našimi lojálnymi dlhoročnými partnermi. Napríklad počas dní v Lisabone bol obchod zámerne odložený a bol vytvorený priestor pre diskusie, zdieľané skúsenosti a hodiny plné zábavy a emócií. A keď cestujúci s mnohými krásnymi spomienkami a trochou smútku konečne vstúpili do lietadla, všetci súhlasili: Lisabon, my sa ešte vrátime!

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 620 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 stopercentne uhlíkovo neutrálna.

© adler-lacke.com