Akcia, na ktorej nesmiete chýbať!

Dňa 16. 6. 2023 v novom sídle našej sesterskej spoločnosti ADLER Česko v Troubsku prebehne Deň otvorených dverí plný koloristiky a praktických ukážok v novej lakovni, a nebude chýbať ani priestor na priateľské stretnutie pri dobrom jedle.
22. 5. 2023

Spoločnosť ADLER na českom trhu v uplynulom roku prešla veľkými zmenami

Presťahovali sa do novej budovy, kde sa podarilo vybudovať reprezentatívne a vysoko kapacitné zázemie pre sklad aj moderné priestory pre profesionálnu technológiu lakovania dreva, kde testujeme naše povrchové úpravy a pracujeme pre našich zákazníkov.

Zároveň sa v rámci rozširujúcej sa spolupráce a partnerstva stal ADLER Česko novým logistickým centrom aj pre ADLER Slovensko, ktoré je pre zefektívnenie expedície tovaru zákazníkom novo zásobované Českej republiky.

Pozývame Vás do ADLER Česko!

Radi by sme Vás týmto pozvali na Deň otvorených dverí ADLER Česko, ktorý sa uskutoční v piatok 16. júna 2023 od 9.00 do 15.00 hod. za účasti našich kolegov a najvyššieho vedenia z našej materskej spoločnosti v Rakúsku (Schwaz, Tirolsko), kde tiež prebieha všetka výroba našich produktov.

Na čo sa môžete tešiť?

Prevedieme Vás celým areálom za plnej prevádzky spoločnosti. Uvidíte, ako prebieha celá prevádzka firmy, vrátane spracovania Vašich objednávok od ich prijatia až po prípravu a expedíciu v sklade.

Náš špecialista Vám prakticky predvedie celý proces koloristiky a miešania farieb.

Budete mať možnosť prezrieť si celé nové zázemie našej lakovne a pridružených technológií v našom novom technickom centre.

Samozrejmosťou je potom občerstvenie v tirolskom štýle a živá hudba.

Tešíme sa na Vás v novom sídle ADLER Česko dňa 16. júna 2023 od 9:00 do 15:00 na adrese Jihlavská 770/27, 664 41 Troubsko.

Prosím, tu nám dajte vedieť, či sa s Vami stretneme!

Pozn.: Akcia je určená len pre našich zákazníkov, výrobné firmy a profesionálov z odboru. Ďakujeme za pochopenie.

© adler-lacke.com