ADLER prináša do dielne nový vietor

Každý stolár má svoj obľúbený lak. Taký, ktorý splní všetky úlohy, a napriek tomu je jednoducho spracovateľný. Taký, ktorý robí každý kus nábytku ešte krajším a chráni ho natrvalo. Ten, na ktorý sa dá spoľahnúť počas mnohých rokov. Ale niekedy príde čas na čerstvý vánok, aby doniesol do dielne novinku: Aduro Vento od ADLERu, ktorý má tie najlepšie vlastnosti, aby sa stal novým jedinečným obľúbeným lakom pre tesárov!
9. 7. 2020

Univerzálny

Aduro Vento ponúka presne to, čo spracovatelia dreva ocenia na laku: je univerzálne použiteľný, s užívateľsky priateľským spracovaním a poskytuje optimálne výsledky. Vysokokvalitný číry lak krásne a zreteľne zvýrazňuje póry. Moderné UV-filtre zaručujú dokonalú ochranu pred slnčeným žiarením. Vďaka svojej vysokej mechanickej a chemickej odolnosti je Aduro Vento tiež vhodný na povrchovú úpravu silno namáhaných povrchov nábytku a interiérového vybavenia, a to ako pri spracovaní lak na lak, ale aj ako vrchný lak na pigmentované povrchy.

Rýchly

Dvojzložkový PUR číry lak je pri aplikácii rovnako rýchly ako vietor: rýchlo schne, ľahko sa brúsi a vytvára rovnomerne matné povrchy, najmä pri nízkych úrovniach lesku, po ktorých je v súčasnosti veľký dopyt. Stručne povedané: Aduro Vento je skutočne univerzálny, praktický partner, ktorý si okamžite získa srdcia stolárov a tesárov!

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 620 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Takmer 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 100 % klimaticky neutrálna. Spoločnosť ADLER znížila svoju ekologickú stopu na minimum pomocou mnohých opatrení. Zvyškové emisie, ktorým sa aj napriek všetkým týmto opatreniam nedá vyhnúť, kompenzuje spoločnosť ADLER kúpou uznávaných certifikátov o ochrane klímy, čím pomáha financovať nové projekty v oblasti ochrany klímy.

© adler-lacke.com