ADLER predstavuje skutočne pozitívne moridlo

Nové moridlo Arova Positiv-Ultra od tirolského výrobcu náterových systémov ADLER je trefou do čierneho pre všetkých fanúšikov moridiel. Trendy, aktuálne vychytávky či sezónne hity sú síce skvelé, nič však neprekoná spoľahlivú klasiku, ktorá bez ohľadu na trendy hrá vždy prvé husle. Presne ako elegantné moridlá z pozitívneho „mančaftu“ od firmy ADLER. Naša nová hviezda tímu: Arova Positiv-Ultra – skutočne pozitívne moridlo pre ihličnaté dreviny.
22. 11. 2017

Výrazne pozitívne a zároveň jemne elegantné

Spolupracovníci z laboratórií pre vývoj moridiel ADLER vymenúvajú výhody nového moridla na vodnej báze: „Jeho použitím dosiahneme výrazne pozitívny obraz morenia, ktorý však napriek tomu nie je rušivý, ale vyžaruje z neho pokoj a elegancia. Je ideálnou voľbou pre všetky klasické oblasti aplikácie v použití na ihličnaté drevo, najmä smrek, a eleganciou jemu vlastnou zabezpečí želaný nadčasový vzhľad vidieckeho štýlu.“ Popritom si môžu spracovatelia dreva vybrať zo širokej palety štandardných odtieňov, ktoré predstavujú najobľúbenejšie a najžiadanejšie odtiene od tých najbledších až po najtmavšie. Nezaostávajú však ani nové, moderné farebné prevedenia, ako napr. odtieň Fichte gebrannt.

„Dôležitým aspektom pre nás je jednoduchosť v spracovaní, ktorú určite ocenia najmä spracovatelia. Moridlo preto neobsahuje príliš vysoký podiel pevných častíc, naopak, je optimálne nastavené na okamžité striekanie. Postačuje už jediný nános, a čo je obzvlášť dôležité, je prelakovateľné nielen rozpúšťadlovými, ale aj vodnými lakmi. Šetríte tým nielen čas, ale zároveň aj životné prostredie,“ prezentujú vývojári. Týmito vlastnosťami bude výrazne pozitívne moridlo aj v budúcnosti patriť medzi top moridlá na ihličnaté dreviny od firmy ADLER: výrazné, elegantné - Arova Positiv-Ultra.  

© adler-lacke.com