ADLER Farbenmeister: Zďaleka najlepší!

Zďaleka najlepší: ADLER Farbenmeister je tu už dlhú dobu. Najlepšia poradenstvo. Najlepšie aplikačné tipy a dizajnové nápady. A samozrejme tie najlepšie profesionálne a kutilské výrobky z radu kvality ADLER. Toto heslo dostalo na výročnom stretnutí ADLER Farbenmeister ďalší význam: kvôli korone sa akcie tentoraz musela odohrávať na virtuálnom pódiu vo veľkej vzdialenosti - ako webová schôdzka, naživo z novo zriadenej video-miestnosti v spoločnosti ADLER.
2. 2. 2021

To najlepšie z každej situácie

Výnimočné okolnosti vyžadujú výnimočné opatrenia. Popri potlesku privítal členov veľkej rodiny Farbenmeister obchodný manažér ADLER Alexander Ringler, ktorý pred obrazovkami notebookov privítal takmer 150 účastníkov z približne 100 partnerských spoločností. Nebol by to však ADLER Farbenmeister, keby z tejto situácie tiež nevyužili to najlepšie. Tím ADLER pripravil pestrý program videonahrávok a prezentácií o najnovších produktových novinkách: napríklad nová farba na stenu ADLER Home-Weiß Plus, ktorá poskytuje vynikajúce pokrytie aj na sadrokartóne bez základného náteru. Alebo úplne prírodný voskový olej Terra Wax-Oil, vyrobený klimaticky neutrálnym spôsobom na základe obnoviteľných surovín. Alebo všestranný Clean Multi-Refresher, ktorý dáva dreveným podlahám, murivu a plastovému nábytku nový lesk.

Najlepšia zábava

Vrcholom každého stretnutia Farbenmeister je divadelné predstavenie aplikačných inžinierov ADLER Reinharda majstra Spinno a Martina Unterberger, ktorí s vtipom a odbornými znalosťami predstavujú svoje nové produkty. Na tohtoročnej online schôdzke však obaja čelili tvrdej konkurencii od najnovšieho nováčika v rodine Farbenmeisterov: Luis z Južného Tirolska, kabaretný originál z údolia Ulten, vymenil zásteru horského farmára za žltú zásteru ADLER a zneistil tak ADLER. Po prehliadke laboratórií a kancelárií Luis konečne prišiel na stretnutie Farbenmeister a zahral si na rozprávkovú vílu: zo všetkých registrovaných účastníkov vytiahol výherca troje zbrusu nové hodinky Apple.

Zďaleka to najlepšie

Výkonná riaditeľka spoločnosti ADLER Andrea Berghoferová a Stefan Blagusz, predseda výboru Farbenmeister, sa zhodli, že to bol rok ako žiadny iný: rok plný výziev, ale aj plný príležitostí pre miestneho dodávateľa v obchode s farbami pre domácich majstrov. A zhodli sa tiež na druhom bode: Tí, ktorí sú odvážni a sebavedomí, sa nemusia obávať o budúcnosť. To platí najmä pre úspešných predajcov ADLER 2020, ktorí boli vybraní na konci stretnutia. V kategórii Farbenmeister stál predajca Ruhser na stupienku vedľa farebného domu Ladstätter z Wörgl a Farben Kubelka, tiež z Viedne. Z veľkoobchodov zvíťazili Busch & Busch zo severného Bavorska pred - ex aequo - Knöner Ullmann zo severného Nemecka a Gasperl & Schladeck z Innsbrucku a - opäť spoločne na 3. mieste - Engel & Jung z Bádenska-Württemberska a predajca farieb Tschandl z Fürstenfeld.

To najlepšie nakoniec

Tentoraz sa nekonal prípitok na víťaza, ale útulná časť stretnutia Farbenmeister neprišla skrátka. Kým Luis rozprával niekoľko ďalších príbehov zo svojej juhotirolskej horskej farmy, farební majstri si pochutnali na svoje juhotirolskej Marend, pretože ADLER poslal obchodným partnerom včas pred schôdzkou veľmi špeciálny obedový balíček: slaninu, syr a chleba, s tirolským bazovým džúsom alebo pivom - to pravé osvieženie pre začiatok nového pestrého farebného roka.

ADLER - V našich žilách prúdi farba

So 630 zamestnancami je ADLER popredným rakúskym výrobcom farieb, lakov a prostriedkov na ochranu dreva. Spoločnosť založenú v roku 1934 Johannom Berghoferom, dodnes rodinný podnik, riadi v tretej generácii Andrea Berghoferová. Každoročne opúšťa továreň vo Schwazi 18 000 ton farby každoročne opúšťa továreň vo Schwaze a dostáva sa k zákazníkom vo viac ako 25 krajinách po celom svete. ADLER má distribučné spoločnosti v Nemecku, Taliansku, Poľsku, Holandsku, Švajčiarsku, Českej republike a na Slovensku; jediným výrobným miestom je ADLER-Werk Lackfabrik vo Schwazi/Tirolsku (AT). ADLER je prvou spoločnosťou vo svojom odbore, ktorá je od roku 2018 100 % klimaticky neutrálna.

© adler-lacke.com