Technicko-obchodný manažér pre povrchové úpravy

11. Sep. 2023 - Obchodné oddelenie - Prievidza (SK)

Do našej spoločnosti ADLER Slovensko s. r. o. so sídlom v Prievidzi hľadáme nového ústretového kolegu/kolegyňu.

Aké predpoklady od Vás očakávame:

  • obchodná prax v odvetviach drevospracujúceho priemyslu alebo priemyslu náterových hmôt je nutnosťou
  • samostatnosť, komunikatívnosť, priateľské správanie
  • jazykové požiadavky: základná komunikatívna znalosť nemčiny alebo angličtiny

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • servis, poradenstvo, školenia, predvádzacie akcie v oblasti systémov pre povrchovú úpravu dreva,
  • obchodná a technická starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
  • vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov,
  • prieskum trhu a hľadanie nových príležitostí. Angažovanie pri rozvoji firmy.

Čo Vy môžete očakávať od nás:

  • atraktívna mzda s pravidelnými bonusmi, dôchodkové pripoistenie a ďalšie benefity
  • služobné auto aj na súkromné účely, vybavenie pre homeoffice
  • práca s TOP-produktmi pod hlavičkou špičkového európskeho výrobcu
  • priateľská firemná kultúra v rodinnej zahraničnej spoločnosti
  • inovatívne prostredie, možnosť sebarealizácie a osobného rastu

Viac informácií o pracovnej pozícii si môžete pozrieť tu alebo stiahnuť kliknutím na dokument vľavo v sekcii „Na stiahnutie“.

Neváhajte a kontaktujte nás!

Kontakt

Mgr. Eva Štulová

personalistka

personalistika@adlercesko.cz

+420 606 065 358