We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Dvere pre večnosť

Dvere pre večnosť

„To najlepšie alebo nič“  Tohoto motta sa poľská firma  drží odjakživa. Jeden z ich ukážkových príkladov: dvere do kostola  sv. Terezy Benedicta. Aj pre tento "nebeský" projekt bolo samozrejme dobré len to najlepšie!  

 

V poľskom Lubline stojí prvý kostol, ktorý bol venovaný sv. Tereze Benedicta. Keď potreboval nové vchodové dvere, bolo oslovené stolárstvo Bamako, pretože  oni robia dvere na večnosť. Výstižné pre boží chrám. „ Zákazku sme dostali na základe našej dobrej povesti, záleží nám na kvalite, je pre nás už roky štandardom.“, vysvetľuje vedúci Krzysztof Fikus. Táto kvalita je viditeľná už na prvý pohľad. „ Každý úkos bol na milimeter meraný , textúra starostlivo vyberaná a povrchová úprava aj po rokoch vyzerá tak, akoby bola včera nanesená. “, vysvetľuje Krzystof pyšne. Takže kostolné dvere spĺňajú svoju "ťažkú úlohu" dokonalo.

Sú vyrobené z duba a povrchovo upravené systémom Protor firmy ADLER. Základom je Protor- Primo  v odtieni Tabak . O optimálnu UV ochranu sa starajú dve vrstvy Aquawood Protor-Base L. Posledná silná ochranná vrstva je z Aquawood Protor-Finish L. Aj pri lepení a  osadzovaní stavila firma Bamako iba na tie najkvalitnejšie materiály popredných výrobcov, aby predišla zmenám sfarbenia a aby dvere ustáli záťaž, ktorej budú vystavené.

 

Takže dvere na roky a možno aj stovky rokov?

Informácie o projekte
Objekt
Kirchentür (Kirche zur Hl. Teresa Benedykta vom Kreuze)
Použité produkty
Realizácia
Tischlerei Bamako

Zum ADLER Online-Shop: