Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Všetko pod ochranným krídlom Legno - s novou paletou olejov od ADLER-a

ADLER je nanovšie úplne v oleji. Ale buďte bez obáv, s pivom a pálenkou to nemá spoločné nič, no s prirodzenou ochranou dreva veľa. Nábytok, parkety a vôbec každý prvok v interiéri – teraz sa všetko olejuje! Od obzvlášť ekologického olejovania s Legno-Hartwachsöl až po pestrý Legno-Color nezostane u ADLER-a žiadna požiadavka otvorená, pokiaľ ide o prírodnú ochranu dreva.


12.03.2012

EXTRA EKOLOGICKY: LEGNO-HARTWACHSÖL

Kto sa v interéri rozhodne pre drevo, prispieva k ochrane životného prostredia. Táto najprírodnejšia zo všetkých surovín dorastá a ešte aj produkuje CO2. Avšak drevo potrebuje aj ochranu, aby nábytok, parkety, schodiská i obklady zostali dlho pekné. S Legno-Hartwachsöl od ADLER-a nie je k okoliu priateľská iba surovina, ale aj jej povrchová úprava. 

„Legno-Hartwachsöl pozostáva z prírodného ľanového a slnečnicového oleja, a včelieho a karnaubového vosku“, vysvetľuje Rainer Troppmair, ktorý spolu so svojím tímom produkty radu Legno vyvinul. „Sú preto tak ekologické, lebo obsahujú takmer 100% sušiny- to znamená, že neprimiešavame žiadne rozpúšťadlá.“ Z toho neprofituje iba prostredie, ale aj stavitelia, pretože Legno-Hartwachsöl spĺňa kritéria mnohých stanovených požiadaviek na ekológiu. 

EXTRA PESTRO : LEGNO-COLOR

Pre tých, čo majú radi pestré farby aj na dreve, bol vyvinutý  Legno-Color. V ADLER-i natónujú olej podľa Vášho želania. Takto zo svojich svetlých dubových parkiet bez námahy vyčarujete trendovú, tmavú podlahu alebo prispôsobíte štýl konferenčného stolíka svojej novej sedačke. Je to nová dimenzia v možnostiach olejovaného nábytku! Po jednom pretretí  náteru Legno-Color s bezfarebným olejom Legno-Öl alebo voskom Legno-Wachs  dosiahnete optimálnu ochranu, pekné zvýraznenie kresby a pre podlahy a schody aj odolnosť voči sklzu triedy  R10.

EXTRA JEDNODUCHO: OLEJOVAŤ MÔŽE KAŽDÝ

Nová paleta Legno od ADLER-a sprístupnila skúsenosti profesionálov domácim majstrom. Olejovanie je principiálne nekomplikovaná záležitosť: rôzne spôsoby nanášania – od valčekovania  cez štetec a bavlnenú handru až po gumovú stierku – fungujú bez problémov. Prebytok jednoducho odstránite papierom a je hotovo. 

Pre perfektný výsledok  stačí s Legno-Hartwachsöl jediný náter. Legno-Color a Legno-Öl bodujú rýchlym schnutím. Gelovitý Legno-Color je obzvlášť priateľský  pre použitie. Je jedno, čo robíte, s paletou produktov Legno od ADLER-a  ide práca jednoducho od ruky.

 

Katalóg produktov: ADLER oleje a vosky na drevo v interiéri

Popis Veľkosť Formát
ADLER Legno-Holzöle und -Holzwachse 1.4 MB PDF
Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: