Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Všetci grilujú, všetci si užívajú - len Vaša terasa nie!

Konečne máme pekné počasie! Už ste vybrali gril z garáže? Oprášili kreslá a vychutnali si letné teploty? No pohľadu na terasu ste sa radšej vyhli, lebo nevyzerá práve sviežo? V priebehu chladných období trpia predovšetkým drevené terasy – vyšednú a pôsobia zvetrale. Aj huby a plesne si tu nájdu svoje miesto a slnko so svojím agresívnym UV-žiarením tomuto prírodnému materiálu tiež krásy nepridá. Tu pomôže jediné: ošetrujte a chráňte svoju terasu- alebo balkónovú podlahu produktom Pullex Bodenöl od firmy ADLER!


01.06.2015

ŽIARIVÁ EXOTIKA

Pre terasy bývajú najčastejšie používané Bangkirai, Teak alebo Massaranduba. Na týchto exotických drevinách ukáže Pullex Bodenöl svoju silu najlepšie: prenikne hlboko do dreva a dodá mu tak svoju vodoodpudivosť. Napriek tomu ostane podlaha „otvorená“ – to znamená, že drevo môže naďalej dýchať. Plesne alebo zamodrania nemajú žiadnu šancu. Čisté žiarenie exotických drevín ešte viac umocní ADLER Pullex Bodenöl vo farebnom odtieni Kongo (Dunkelbraun) alebo Java (Mittelbraun).

NOVÉ ODTIENE ČERVENÉHO SMREKU

Pri stavaní terás sa teší čoraz väčšej obľube červený smrek. Preto experti firmy ADLER vytvorili jednu teplú, svetlú variantu produktu Pullex Bodenöl. „Odtieň Lärche (smrekovec) je vhodný na prvé nátery ako aj na renováciu“, zdôrazňuje vedúci vývoja ADLER - Rainer Troppmair. Pri renovácii sa šedý nádych dreva dá rýchlo a ľahko odstrániť pomocou produktu ADLER Holzentgrauer. Následne sa štetcom alebo širšou kefou dva krát nanesie Pullex Bodenöl. A ako pre všetky drevené prvky, tak aj pre smrekovec v exteriéri platí: radšej včas a pravidelne ošetrovať - aby sa Vaša terasa na slnku negrilovala, ale si v kľude "vegetila".

 

K produktom: ADLER ochrana dreva v exteriéri

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: