Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Štyri vlajky, jedno srdce : ADLER

Prišli z juhu aj východu, z Talianska, Česka, Poľska a Slovenska. Miesto stretnutia: Schwaz. Ich dôvod: príprava na úspešný predajný rok.

Ich profesia: ADLER obchodno-technickí poradcovia.


16.05.2012

VIT- INTERNATIONAL

(dni medzinárodného predaja)

 

V máji sa uskutočnilo stretnutie štyroch distribučných spoločností ADLER na „VIT-International 2012“ v rakúskom Schwazi. Tam sa obchodno-technickí poradcovia   dcérskych spoločností ADLER Italia, ADLER Slovensko, ADLER Polska a ADLER Česko z prvej ruky dozvedeli o všetkých  ADLER-novinkách. A samozrejme v praktickej časti mohli aj sami priložiť ruku k dielu a nové produkty si aj odskúšať. Olejovali, lakovali, testovali nové štetce Solvamaxx, vzorkovali a posudzovali, no a tešili sa , že to všetko budú môcť prezentovať aj u svojich zákazníkov.

 

Takto vyzbrojených sme “prepustili” našich spolupracovníkov do nového medzinárodného roka ADLER a už teraz sa tešíme na budúcoročné stretnutie u nás vo Schwazi.

Zum ADLER Online-Shop: