We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Stárnuť štýlovo:lúhové moridlo ADLER Laugenbeize zušľachtí dub

Dub, dub, dub: či už jedálny stôl alebo posteľ, na podlahe alebo na stene: v súčasnosti nie je obľúbenejšieho dreva. Dub pôsobí elegantne, štýlovo, nadčasovo a plne trendovo. U duba je to ako u ľudí: skutočná krása prichádza s vekom. Až keď sú na ňom viditeľné jeho hrčaté roky, môže byť z jeho dreva vyrobený naozaj jedinečný kúsok nábytku. Tomu je možné pomôcť: nové moridlo ADLER Laugenbeize prepožičia dubu osobitý efekt starnutia. V troch prekrásnych trendových odtieňoch - každý je úplne individuálny.


26.03.2015

VNÚTORNÉ HODNOTY

Moridlo Laugenbeize vniká hlboko do duba a reaguje s jeho aktívnymi látkami“, vysvetľuje vývojárka firmy ADLER Jutta Libowitzky. Preto účinkuje vždy rôzne. Drevo je raz silnejšie, raz slabšie - podľa toho, odkiaľ  tento jedinečný materiál  pre nezvyčajný, v súčasnosti žiadaný, nábytok pochádza. Lúhové moridlo Laugenbeize je dostupné v troch odtieňoch: Cremeeiche (krémový dub) drevo zosvetlí, Räuchereiche (údený dub)dodá tmavý šat a und Kalkeiche ( povápnený dub) zvýrazní póry do biela.

BEZ VYMÝVANIA

Technika morenia pomocou lúhu je známa po stáročia. Oproti doterajším produktom je lúhové moridlo ADLER Laugenbeize oveľa menej agresívne.„Môže byť sporacované s bežnou výbavou", podotýka Libowitzky. Ani vymývanie nie je potrebné. Nanesie sa raz pomocou pištole alebo štetca. Brúsením po uschnutí sa efekt ešte viac zmení. Prelakovať sa musí  rozpúšťadlovým produktom, a to s ADLER Legnopur, ADLER Ventopur NG alebo- pre obzvlášť prirodzene pôsobiace a napriek tomu  dobre chránené pobrchy- s ADLER PUR-Naturmatt. Starnutie môže byť tak pekné! 

 

K produktom: ADLER Beizen

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: