Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Stárnuť štýlovo:lúhové moridlo ADLER Laugenbeize zušľachtí dub

Dub, dub, dub: či už jedálny stôl alebo posteľ, na podlahe alebo na stene: v súčasnosti nie je obľúbenejšieho dreva. Dub pôsobí elegantne, štýlovo, nadčasovo a plne trendovo. U duba je to ako u ľudí: skutočná krása prichádza s vekom. Až keď sú na ňom viditeľné jeho hrčaté roky, môže byť z jeho dreva vyrobený naozaj jedinečný kúsok nábytku. Tomu je možné pomôcť: nové moridlo ADLER Laugenbeize prepožičia dubu osobitý efekt starnutia. V troch prekrásnych trendových odtieňoch - každý je úplne individuálny.


26.03.2015

VNÚTORNÉ HODNOTY

Moridlo Laugenbeize vniká hlboko do duba a reaguje s jeho aktívnymi látkami“, vysvetľuje vývojárka firmy ADLER Jutta Libowitzky. Preto účinkuje vždy rôzne. Drevo je raz silnejšie, raz slabšie - podľa toho, odkiaľ  tento jedinečný materiál  pre nezvyčajný, v súčasnosti žiadaný, nábytok pochádza. Lúhové moridlo Laugenbeize je dostupné v troch odtieňoch: Cremeeiche (krémový dub) drevo zosvetlí, Räuchereiche (údený dub)dodá tmavý šat a und Kalkeiche ( povápnený dub) zvýrazní póry do biela.

BEZ VYMÝVANIA

Technika morenia pomocou lúhu je známa po stáročia. Oproti doterajším produktom je lúhové moridlo ADLER Laugenbeize oveľa menej agresívne.„Môže byť sporacované s bežnou výbavou", podotýka Libowitzky. Ani vymývanie nie je potrebné. Nanesie sa raz pomocou pištole alebo štetca. Brúsením po uschnutí sa efekt ešte viac zmení. Prelakovať sa musí  rozpúšťadlovým produktom, a to s ADLER Legnopur, ADLER Ventopur NG alebo- pre obzvlášť prirodzene pôsobiace a napriek tomu  dobre chránené pobrchy- s ADLER PUR-Naturmatt. Starnutie môže byť tak pekné! 

 

K produktom: ADLER Beizen

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: