Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Produkt Lignovit-Interior UV100 zaistí tú najlepšiu ochranu pre vaše drevo

Útulnosť. Žiadne iné slovo nedokáže vyjadriť lepšie, čo z dreva vyžaruje. Je jedno, či sa jedná o stropné dielce alebo obloženia stien. Materiál má svoj vlastný, osobitný pôvab. Aby táto vlastnosť tiež zostala čo najdlhšie zachovaná, vyvinul popredný rakúsky výrobca prostriedkov na ochranu dreva nový produkt ADLER Lignovit-Interior UV100. Tento pokrokový produkt pochádzajúci z laboratórií spoločnosti ADLER zamedzuje vďaka trojitej ochrane proti UV žiareniu vzniku nepekných zažltnutých plôch.


20.01.2011

NADČASOVÉ A SÚČASNE MODERNÉ

 Príjemná klíma v miestnosti. Útulná atmosféra plná pohody. Súčasne však aj moderné bývanie zodpovedajúce požiadavkám dnešnej doby. Tieto pojmy sú spájané s najprirodzenejším zo všetkých materiálov. Drevo sa už dávno stalo neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry. A spoločnosť ADLER sa stará o jeho správnu údržbu. "Stenové a stropné dielce zušľachtené impregnačným prostriedkom ADLER Lignovit-Interior UV100 dodávaným vo farebných odtieňoch Zugspitze, Grossglockner alebo Mont Blanc plne zodpovedajú súčasnému trendu. Vďaka novej, trojnásobnej ochrane proti UV žiareniu zostáva trvalo zachovaný aj úplne čerstvý povrch prírodného dreva", dodáva odborník spoločnosti ADLER v odbore ochrany dreva Mgr. (FH) Daniel Pesserer.

 

BOROVICA, SMREKOVEC & A SPOL.

 

Vodou riediteľná a priedušná lazúra zaisťuje trvalo svetlý a svieži vzhľad dreva v interiérovej oblasti. Konzerváciou jednej z hlavných zložiek dreva, ktorou je látka lignín, zabraňuje dodatočnému stmavnutiu. Produkt ADLER Lignovit-Interior UV100 je najvhodnejší pre ihličnaté drevo, teda napr. smrekové, borovicové alebo smrekovcové drevo. Je jedno, či je toto drevo ponechané v klasickom, prírodnom stave alebo je ošetrené niektorým z produktov ADLER a má tak farebný odtieň zodpovedajúci súčasným trendom - v spoločnosti ADLER vždy nájdete správne odpovede na akékoľvek otázky týkajúce sa dreva.

Popis Veľkosť Formát
Lignovit Interior UV 100 Folder 352 KB PDF
Brožúra Lignovit 2.3 MB PDF
Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: