Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Prírastok v strojovom parku ADLER

Technologické centrum ADLER (AWETA) pre priemyselné a nábytkárske lakovanie má nový prírastok. Tento „veľký maličký“ sa volá Costa a brúsi rovnako profesionálne ako je tomu za reálnych výrobných podmienok u našich zákazníkov z oblasti priemyslu a remesla. Firma ADLER týmto krokom opäť rozšírila investície do svojich služieb, kvality a rýchlosti spracovania.


27.07.2016

FIT s firmou ADLER

  „Nové zariadenie je tá správna brúsna linka pre prípravu povrchu pred povrchovou úpravou. Má pracovnú šírku takmer 1,5 metra! Zariadenie vyzdvihuje brúsenia dreva, dýhy, brúsenie lakov a štruktúrovanie do úplne novej dimenzie“, konštatuje s potešením Dr. Albert Rössler, vedúci oddelenia výskumu a vývoja firmy ADLER.

 

Na stroji sa dá individuálne nastaviť systém pozdĺžneho brúsenia, priečneho brúsenia alebo dva rôzne kartáčovacie systémy. Moderný dotykový panel uľahčuje obsluhovanie stroja a ukladanie predchádzajúcich nastavených programov. Veľkou výhodou je úzka stavba brusných jednotiek, takže stroj má navyše ďalší brúsny pás. To umožňuje technickým pracovníkom firmy ADLER vykonávať viacero variantov odstupňovaného brúsenia bez toho, aby museli neustále meniť brusné pásy. Kartáčované povrchy sú tiež vytvárané týmto strojom veľmi rýchlo a automaticky. Čiastku 180.000 Euro investovalo vedenie firmy ADLER do tohto nového prírastku do strojového vybavenia v lokalite výrobného závodu v rakúskom Schwazi.

„Dodatočná kapacita a čas sa samozrejme budú hodiť 100 % našich zákazníkov, pretože reálne podmienky vo výrobe môžeme teraz ešte lepšie a rýchlejšie upravovať“, vysvetľuje Walter Streiter, vedúci oddelenia aplikačného strediska AWETA, firmy ADLER.

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: