Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Pestrá ochrana dreva: Pullex Color teraz aj s ochranným filmom

Pullex Color - krycí náter pre drevo v exteriéri je teraz v ponuke aj s ochranným filmom. To znamená ešte lepšiu ochranu pre objekty, ktoré majú do činenia s tieňom a vlhkosťou.


18.02.2013

TERAZ AJ S OCHRANNÝM FILMOM

Pullex Color je ventilačná krycia farba na drevo na báze alkydových živíc, vybavená veľmi dobrou odolnosťou voči poveternosti a stabilitou farebného odtieňa. Náter bol vyvinutý špeciálne pre sanácie starých, zvetralých drevených stavebných prvkov ako fasády, balkóny a pod. Oproti iným farbám na drevo je Pullex Color vhodný aj na sanáciu olejových náterov.

 

Teraz je Pullex Color vybavený aj ochranným filmom. Tým tento náter poskytuje optimálnu ochranu proti plesniam a zamodraniu, ktorými sú obzvlášť napádané drevené diely často vystavované tôni a vlhkosti.

PREHĽAD VLASTNOSTÍ:

  • Ochrana nového i renovačného náteru voči poveternosti 
  • Regulácia vlhkosti a digúznosť 
  • Špeciálny pre sanáciu starých aj olejových náterov 
  • Bohatý výber fariebných odtieňov 
  • Ochrana voči zamodraniu a napadnutiu plesňami 
  • Bez zápachu

ADLER – LÍDER V OCHRANE DREVA A LAKOV NA DREVO

Farby na drevo, laky a lazúry  firmy ADLER zodpovedne chránia a zušľachťujú drevo. Sú starostlivo preskúšané a nezávadné pre naše zdravie a prírodu. Širokou paletou vodouriediteľných a rozpúšťadlových ochranných prostriedkov, lazúr a farieb na drevo ponúka  ADLER už desaťročia top-riešenia pre všetky možnosti použitia: či už nový náter alebo renováciu, lazúrovaciu, kryciu alebo olejovú - v ADLER-i nájdete vždy ten správny produkt.

 

Ku katalógu produktov: ADLER ochrana dreva v exteriéri

 

Ďalšie informácie k produktom radu ADLER Pullex: 

Zum ADLER Online-Shop: