Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Legno-Color - Prirodzené nemusí znamenať bezfarebné!

Prirodzenosť a farba v jednom? S ADLER Legno-Color žiadny problém. Teraz sa už pri zušľachťovaní dreva olejom nemusíte vzdať farebnosti. Nová dimenzia v možnostiach olejovaných povrchov!


19.09.2012

Legno-Color je možné natónovať v mnohých odtieňoch.Tak z Vašich svetlých dubových parkiet bez námahy vykúzlite trendovú tmavú podlahu alebo prispôsobíte konferenčný stolík novej sedačke. 

 

Olej boduje rýchlejším schnutím a je bezproblémový tak pre použitie domácimi majstrami ako aj profesionálmi. Dodá Vašemu drevu rovnomerný farebný obraz a vykazuje veľmi dobrú odolnosť voči vode. Po jednom nánose Legno-Color dodá vrchný náter s bezfarebným produktom Legno-Öl alebo Legno-Wachs Vášmu povrchu otimálnu ochranu a pekné zvýraznenie textúry.

Objavte celú paletu  ADLER Legno-olejov & voskov:pretože je jedno, čo robíte - s paletou Legno firmy ADLER ide práca ako po masle. 

 

Katalóg produktovADLER oleje s vosky pre interiér  

ADLER-TV: Parketové resp. drevené podlahy olejované s produktami ADLER  

ADLER-TV: Nábytok olejovať s produktami ADLER Legno

Tipps & Tricks: Olejovanie a voskovanie nábytku

Zum ADLER Online-Shop: