We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Legno-Color - Prirodzené nemusí znamenať bezfarebné!

Prirodzenosť a farba v jednom? S ADLER Legno-Color žiadny problém. Teraz sa už pri zušľachťovaní dreva olejom nemusíte vzdať farebnosti. Nová dimenzia v možnostiach olejovaných povrchov!


19.09.2012

Legno-Color je možné natónovať v mnohých odtieňoch.Tak z Vašich svetlých dubových parkiet bez námahy vykúzlite trendovú tmavú podlahu alebo prispôsobíte konferenčný stolík novej sedačke. 

 

Olej boduje rýchlejším schnutím a je bezproblémový tak pre použitie domácimi majstrami ako aj profesionálmi. Dodá Vašemu drevu rovnomerný farebný obraz a vykazuje veľmi dobrú odolnosť voči vode. Po jednom nánose Legno-Color dodá vrchný náter s bezfarebným produktom Legno-Öl alebo Legno-Wachs Vášmu povrchu otimálnu ochranu a pekné zvýraznenie textúry.

Objavte celú paletu  ADLER Legno-olejov & voskov:pretože je jedno, čo robíte - s paletou Legno firmy ADLER ide práca ako po masle. 

 

Katalóg produktovADLER oleje s vosky pre interiér  

ADLER-TV: Parketové resp. drevené podlahy olejované s produktami ADLER  

ADLER-TV: Nábytok olejovať s produktami ADLER Legno

Tipps & Tricks: Olejovanie a voskovanie nábytku

Zum ADLER Online-Shop: