Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Inšpiratívne okná – inšpiratívne výhľady: ADLER na výstave Fensterbau Frontale predstavil novú vzorkovnicu na okná

Farebné inšpirácie – to je názov, ktorý „namiešala“ výstava Fensterbau-Frontale a ktorý namiešal farebné novoty vo svete okien. ADLER-Werk Lackfabrik s kartou „Farb- Inspirationen“ predstavila v Norimbergu kolekciu, ktorá v šiestich moduloch otvorila svet moderných farieb na okná a dvere. Je v nej všetko, čo sa dnes na drevených alebo drevo-hliníkových oknách „nosí“ a čo odieva vkusné vchodové dvere. Prilákajte svojich klientov do sveta farebných inšpirácií karty „Farb-Inspirationen“ a zaistite si tak náskok pred ostatnými.


29.03.2012

ŠESŤ MODULOV, ŠESŤ SVETOV FARIEB

V praktickej zložke  s názvom ADLER Farb-Inspirationen sa spája šesť štýlových modulov na okná: „soleil“, „terzo“ a „miso“ pre drevené okná a „loft“ a „tempura“ pre drevo-hliníkové okná. Šiesty modul “protor” prezentuje  trend  pre vchodové dvere a je možné ho pripojiť k zložke. Všetky  moduly sú členené na listnaté a ihličnaté dreviny. Tým sa dá splniť každé zákazníkovo prianie, pretože novo vytvorené farebné odtiene od Lockenkopf ( kučeravá hlava) až po Sternschnuppe (meteor) , ktoré nielenže zaujímavo znejú  ale pekné aj sú , zachytávajú ducha doby moderného bývania.

“Trend  už odstupuje od svetlých klasických svetlohnedých a žltkavých odtieňov “ hovorí Daniel Pesserer, vedúci predaja v segmente okná, ktorý spolu s týmom  laborarórii a koloristiky ADLER vyvinul novú vzorkovnicu. “Teraz sa navracia viac tmavohnedej, zemité a prírodné odtiene”.

ZVONKA HLINÍK, ZVNÚTRA POHODA

Tirolský výrobca lakov kladie dôraz na drevo-hliníkové okná vyrábané na mieru. „ Drevo-hliníkové okná sú stále obľúbenejšie. S produktami  ako ADLER Aquawood LärchenölNatureffekt alebo Softfeel sme na tej správnej ceste.  Z vnútornej strany ponúkajú  zamatovú, prirodzenú optiku a dotyk. To sa žiada. Drevené okná sú dnes skoro ako nábytok – povrchy musia byť perfektné a príjemné na dotyk a práve to my ponúkame- s novo vyvinutými odtieňmi pre tieto výrobky” hovorí pán Pesserer. 

DOBRÉ PORADENSTVO, DOBRÉ ROZHODNUTIE

Farebnými inšpiráciami dáva ADLER výrobcom okien do rúk nástroj, ktorým môžu poskytnúť profesionálne poradenstvo pre vývojové trendy v architektúre a interiéri a pomôžu  aj súkromným staviteľom domov k správnemu rozhodnutiu. Dobre rozčlenená vzorkovnica na okná a vchodové dvere je vybavená originálnymi vzorkami, ktoré umožnia pocítiť svet farieb na okná aj dotykom.

 

Ku katalógu produktov : ADLER Fensterbeschichtungen

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: