Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Fasáda zo šindľov v novom lesku

Fasády z drevených šindľov sú v nemeckom regióne Baden-Württemberg obľúbenou tradíciou. Avšak ani ony nie sú pred negatívnymi vplyvmi slnka a dažďa chránené. Šindle zvetrávajú, farebné zmeny nerobia obyvateľom žiadnu radosť. Tu pomôže iba jedno: kompletná renovácia. Aj na takýto nový Look má ADLER pripravené tie pravé produkty -skrášľovací projekt v nemeckom Aidlingene môže začať!


29.09.2014

Vplyvom času sa stala fasáda  z drevených šindľov  na rodinnom dome  v Aidlingeri -časti Dachtel, nevzhľadnou. Farebný odtien nebol jednotný a fasáda vyzerala ako fľakatý koberec. Žiadny pekný pohľad   - a tak experti  firmy Malerwerkstatt Jusztusz & Nietsch, z Böblingenu siahli po štetci a TOP produktoch na ochranu a renováciu z palety Pullex firmy ADLER.

EGALIZOVAŤ, IMPREGNOVAŤ, RENOVOVAŤ

 Pullex Renovier-Grund  zjednotil odtieň tmavých a zvetralých šindľov bez namáhavého brúsenia.  Náter však slúži aj ako impregnácia a chráni drevo pred napadnutím hubami, zamodraním a drevokazným hmyzom. Vrchný náter  realizovali s Pullex Top-Lasur a rozhodli sa pre niečo zvláštne: zmes z našich  odtieňov „Rumkugel“ a „Holzweg“. Výsledkom je tmavší a jednotnejší náter, ktorý obyvateľom tohto domu zaručí potešenie na dlhé roky!  

 

Ku katalógu produktov: Pullex ochrana dreva pre exteriér

Zum ADLER Online-Shop: