Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Farebne, lesklo, easy: Pigmopur Gloss

Pýtali sme sa našich zákazníkov, čo očakávajú od ideálneho laku. Z prieskumu rakúskeho trhu, ktorého sa zúčastnilo 15 % všetkých aktívnych stolárov, vyšiel jednoznačný výsledok : perfektné povrchy, predovšetkým rýchlo a jednoducho dosiahnuteľné.


14.05.2014

VYSOKÝ LESK NEBOL EŠTE NIKDY TAKÝ JEDNODUCHÝ

Vývojové oddelenie firmy ADLER na výsledky prieskumu zareagovalo, výsledkom čoho je predstavenie inovatívneho produktu jednoduchého použitia: nového Pigmopur Gloss. Dodá farebný vysoký lesk pomocou iba dvoch nástrekov. Vysoký lesk nebol nikdy jednoduchší!

DVA NÁNOSY BEZ MEDZIBRÚSENIA

V súčasnosti sú moderné a trendové buď úplne matné alebo úplne lesklé povrchy. Kým tie prvé sa dajú dosiahnuť pomocou oleja a lakov s natur-efektom, vysoký lesk, obzvlášť farebný, znamená pre stolárov hlavne jedno: veľké náklady! S ADLER Pigmopur Gloss sa to zmení. Stačia dva nánosy na vyplnené plochy a to najlepšie na koniec : medzi nánosmi lesklých vrstiev nie je potrebné žiadne medzibrúsenie, čo podstatne šetrí čas. „Výsledok je napriek tomu perfektný, brilantný a nežltnúci. “, tvrdí Franz Thummer, vedúci vývoja nábytkových lakov pre remeselné použitie.

ĎALŠIE ODTIENE VO VÝVOJI

Na začiatku je Pigmopur Gloss v troch odtieňoch bielej a jeden čierny, pretože to sú najčastejšie používané odtiene, ak ide o pigmentovaný vysoký lesk. „Časom pribudne nespočet pestrých odtieňov, čím sa farebný vysoký lesk stane lepšie dosiahnuteľným" vysvetľuje Thummer. A to úplne easy.

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: