Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

Čerstvo vyliahnuté: nové ADLER kurčiatka

Prírastky v rodine lakov sa volajú ADLER PUR-Select a ADLER Pigofix M - dva produkty, ktoré uľahčujú stolárom a spracovateľom dreva život! PUR-Select je perfektným produktom pre spôsob nanášania "lak na lak" pre nábytok a interiér a boduje optimálnym schnutím a brúsiteľnosťou! Nový Pigmofix M ponúka ADLER nové, racionálne riešenie pre tvorbe matných a hlbokomatných povrchov špeciálne systémom MDF-4 v 1.


17.06.2011

Skoré leto je obdobím, kedy kvitnú kvety, vtáky čvirikajú a sladké káčatka osídlia vody. Nielen ony pádlujú usilovne. Aj v ADLERi máme také "káčatká". Prírastky v rodine lakov sa volajú ADLER PUR-Select a ADLER Pigmofix M - dva produkty, ktoré uľahčujú stolárom a spracovateľom dreva život!

ADLER PUR-SELECT: BEZ KOMPLIKÁCIÍ

Z 2 urobiť 1 podľa devíz lakovej "mamy" a"otca" z laboratórií ADLER-Werk Lackfabrik, a tým naďalej vyvíjať sortiment nábytkových lakov: spojili teda produkty ADLER PUR-Finish Select a ADLER Soloplast. Pod novým názvom ADLER PUR-Select prezentuje laboratórium nábytkových lakov produkt  s vylepšenými vlastnosťami.

Nový ADLER PUR-lak na báze nitrocelulózy a špeciálnej živice boduje optimálnym schnutím a brúsiteľnosťou. Je spracovateľný ako jednozložkový,tak aj dvojzložkový - podľa toho, ako bude nábytok namáhaný. Pre zariadenia spální a obývačiek može byť ADLER PUR-Select spracovateľný ako jednozložkový, pre zariadenia kuchyní a kúpeľní siahnu odborníci po tužidle. V každom prípade  kombinácie aditív zaistia vysokú plnivosť a lak je odolný voči mechanickým a chemickým vplyvom. Perfektný produkt pre postup "lak na lak" na nábytok a interiér!

ADLER PIGMOFIX M : NOVÁ ZMATŇUJÚCA PASTA

Druhé ADLER-mláďatko prilieta ku trendu matných a hlbokomatných povrchov, ktorý už dlho neodmysliteľne patrí k moderným obytným priestorom. Ak sa chceli dosiahnuť farebné povrchy s nizším stupňom lesku, museli sa rozpúšťadlové PUR-laky prelakovať  bezfarebným lakom. Novým Pigmofix M ponúka ADLER nové, racionálne riešenie špeciálne pre systém MDF-4in1. ADLER Pigmofix M je rozpúšťadlová zmatňujúca pasta, ktorú môže spracovateľ pridať do laku a tak redukovať stupeň lesku. Zaspracováva sa dodatočne, jednoducho a rýchlo do nenatuženého a neriedeného laku bez toho, aby sa zmenila viskozita. Tak sa dosiahne profesionálne rovnomerné zmatnenie a povrch zostane napriek tomu odolný voči poškriabaniu. Tu nezostane žiadne želanie nesplnené a ADLER  môže byť pyšný na svoj výborný prírastok!

 

Ďalšie ADLER nábytkové laky

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: