We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. Find out more.
OK

Čerstvo vyliahnuté: nové ADLER kurčiatka

Prírastky v rodine lakov sa volajú ADLER PUR-Select a ADLER Pigofix M - dva produkty, ktoré uľahčujú stolárom a spracovateľom dreva život! PUR-Select je perfektným produktom pre spôsob nanášania "lak na lak" pre nábytok a interiér a boduje optimálnym schnutím a brúsiteľnosťou! Nový Pigmofix M ponúka ADLER nové, racionálne riešenie pre tvorbe matných a hlbokomatných povrchov špeciálne systémom MDF-4 v 1.


17.06.2011

Skoré leto je obdobím, kedy kvitnú kvety, vtáky čvirikajú a sladké káčatka osídlia vody. Nielen ony pádlujú usilovne. Aj v ADLERi máme také "káčatká". Prírastky v rodine lakov sa volajú ADLER PUR-Select a ADLER Pigmofix M - dva produkty, ktoré uľahčujú stolárom a spracovateľom dreva život!

ADLER PUR-SELECT: BEZ KOMPLIKÁCIÍ

Z 2 urobiť 1 podľa devíz lakovej "mamy" a"otca" z laboratórií ADLER-Werk Lackfabrik, a tým naďalej vyvíjať sortiment nábytkových lakov: spojili teda produkty ADLER PUR-Finish Select a ADLER Soloplast. Pod novým názvom ADLER PUR-Select prezentuje laboratórium nábytkových lakov produkt  s vylepšenými vlastnosťami.

Nový ADLER PUR-lak na báze nitrocelulózy a špeciálnej živice boduje optimálnym schnutím a brúsiteľnosťou. Je spracovateľný ako jednozložkový,tak aj dvojzložkový - podľa toho, ako bude nábytok namáhaný. Pre zariadenia spální a obývačiek može byť ADLER PUR-Select spracovateľný ako jednozložkový, pre zariadenia kuchyní a kúpeľní siahnu odborníci po tužidle. V každom prípade  kombinácie aditív zaistia vysokú plnivosť a lak je odolný voči mechanickým a chemickým vplyvom. Perfektný produkt pre postup "lak na lak" na nábytok a interiér!

ADLER PIGMOFIX M : NOVÁ ZMATŇUJÚCA PASTA

Druhé ADLER-mláďatko prilieta ku trendu matných a hlbokomatných povrchov, ktorý už dlho neodmysliteľne patrí k moderným obytným priestorom. Ak sa chceli dosiahnuť farebné povrchy s nizším stupňom lesku, museli sa rozpúšťadlové PUR-laky prelakovať  bezfarebným lakom. Novým Pigmofix M ponúka ADLER nové, racionálne riešenie špeciálne pre systém MDF-4in1. ADLER Pigmofix M je rozpúšťadlová zmatňujúca pasta, ktorú môže spracovateľ pridať do laku a tak redukovať stupeň lesku. Zaspracováva sa dodatočne, jednoducho a rýchlo do nenatuženého a neriedeného laku bez toho, aby sa zmenila viskozita. Tak sa dosiahne profesionálne rovnomerné zmatnenie a povrch zostane napriek tomu odolný voči poškriabaniu. Tu nezostane žiadne želanie nesplnené a ADLER  môže byť pyšný na svoj výborný prírastok!

 

Ďalšie ADLER nábytkové laky

Kontaktné údaje tlačového oddelenia
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napísať e-mailovú správu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napísať e-mailovú správu

Zum ADLER Online-Shop: