Wir verwenden Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu bieten. Durch die weitere Nutzung der Seite erklären Sie sich damit einverstanden. Weitere Informationen.
OK

ADLER Holzentgrauer – nový šat pre staré kúsky

Drevo je tá najprirodzenejšia surovina na svete, vytvára útulnosť a teplo. Túto prirodzenosť chcú majitelia nehnuteľností čo najdlhšie zachovať. Ak sa však drevo v exteriéri ponechá zubu času a nechá sa jednoducho zvetrať, dochádza neodvrátiteľne k tvorbe fľakov od vody, silným zmenám sfarbenia a zašednutiam.


01.08.2012

ČISTIČ A ODSTRAŇOVAČ ŠEDI V JEDNOM

Ak sa na Vašom záhradnom nábytku, terase či fasáde podpísal čas, prichádza na pomoc ADLER Holzentgrauer (odstraňovač zašednutia): ktorý robí svojmu názvu jedine česť. Je čističom a odstaňovačom šedi v jednom a zvetralému drevu požičia novú sviežosť. 

 

Tak je čistenie a zosvetlenie zašednutého dreva detskou hrou: jednoducho predpripraviť podklad vodovaním, naniesť sýto ADLER Holzentgrauer ,  nechať 10 – 20 minút pôsobiť a sivý závoj alebo nečistoty omyť veľkým množstvom vody za pomoci kefy.  Pri silno sfarbených miestach jednoducho postup zopakujete. Po asi troch dňoch je drevo uschnuté a pripravené na nový náter - napríklad Pullex Teaköl pre záhradný nábytok – rozžiari starý kúsok v novom lesku. 

 

Tipy & Triky pre použitie ADLER-Holzentgrauer nájdete tu:

 

Ako zrenovovať zvetralú fasádu z dreva, môžete vidieť tu:

Zum ADLER Online-Shop: